10 Haziran Mustafa Ceceli Romantika Garden , İstanbul’da

Anadolu Yakası, Anasayfa Manşet, İSTANBUL, Konser

cs10 Haziran 2016 22:00

“Sunar Medya Yaz Konserleri” , Romantika Garden Açık Hava sahnesinde…

Türkiye’nin en iyi konser ve etkinliklerine imza atan Sunar Medya, 2016 yaz sezonunda konserlerine Anadolu yakasının incisi Fenerbahçe’de devam ediyor.

Fenerbahçe parkı içinde yer alan Romantika Garden Açık Hava sahnesinde gerçekleşecek olan yaz konserleri birbirinden değerli müzisyenleri ve müzikseverleri aynı çatı altında toplamayı hedefliyor.

1991 yılında özel bir proje ile Fenerbahçe Burnunda faaliyete geçen Romantika , Anadolu yakasının en çok beğeni kazanan ve ziyaret edilen mekanlarından biri olma özelliğini taşıyor. Kapalı alanlarının yanı sıra rekreasyon alanları, çocuk parkları, konsept restaurantları ve eşsiz deniz manzarası ile bütünleşen Romantika, 2016 yazında kapılarını Romantika Garden Açık Hava sahnesi olarak açmaya hazırlanıyor.

Açık havada ve ayakta düzende 3000 kişiyi ağırlayabilecek olan Romantika Garden Açık Hava sahnesi, oturmalı düzende ise 1300 misafirini ağırlama kapasitesine sahip. Anadolu yakasının ilk açık hava etkinlik alanı olma özelliğini taşıyor.

Sunar Medya tarafından gerçekleştirilecek 10 konser etkinliğinin yanı sıra, Bostancı Gösteri Merkezi’nin alternatifi olarak planlanan etkinliklere 10.000 katılımcı beklenmektedir.

 

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.