Adam mısın Filmi

Adam mısın Filmi

ANASAYFA, SİNEMA

Adam mısın Filmi 18 Kasım 2016 Tarihinde Vizyona Giriyor !

Adam mısın Filmi’ni Emir Khalilzadeh’in yönettiği bu filmde Ertem Şener, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı oyuncu kadrosuyla Komedi türündeki filme hazır olun. 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona giren bu filmi izleyebilirsiniz. Adam mısın Filmi 95 dakika sürecektir.

maxresdefault11

maxresdefault

Filmin Konusu : 

Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve Ertem Şener’den oluşan Beyaz Futbol ekibi sevenleri ile buluşmak üzere bir sponsorun organize ettiği tatile çıkar. Tatil için gittikleri otelde kendilerini karşılayacak olan bu sponsora bir türlü ulaşamazlar ve hiç kimse onlarla ilgilenmez. Oteli terk etmek üzereyken kendisini “çok orijinal bir kötü” olarak takdim eden bir adamın tuzağına düşerler.

Bu kötü adam “Rezil rüsva olmanız için sizinle oynayacağım” diyerek onlara birbirinden absürt ve komik görevler verir. Ekip “Kimse bizimle oynayamaz” diye hemen posta koyar. Ama fark etmedikleri bir şey vardır. Abdülkerim Durmaz kaçırılmıştır. Ekibin başına gelenler, onları bambaşka bir maceraya sürükler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.