Akbank Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Hediye Puan, KAMPANYA, Kredi Finans ve Hizmet

Akbank Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

15 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında SGK emekli maaşınızı ilk kez Akbank’tan almak üzere Akbank şubelerine gelip Kampanya Başvuru Formu’nu doldurun, 200 TL chip-para kazanın!

Hemen emekli maaşınızı Akbank’a taşıyarak Kampanya’ya başvurun, size özel ayrıcalıklar ve chip-para fırsatı ile emekliliğin keyfine keyif katın.

Kampanya Detayı:
Kampanya başvuruları, Akbank T.A.Ş. şubelerinden yapılacaktır.
SGK Emekli maaşını daha önce Akbank’tan en az 1 defa almış olan müşteriler, kampanyaya başvurmuş olsalar bile kampanyadan yararlanamazlar.
SSK Emeklisi müşterilerin, emekli maaşlarını Akbank aracılığı ile almak üzere kampanya tarihleri içinde TC kimlik numaralarını içeren kimlikleri ile Akbank şubelerinden SGK banka değişikliği işlemini yapmaları gerekmektedir. Emekli Sandığı ve BağKur emeklilerinin ise www.turkiye.gov.tr sitesinden e-devlet şifreleri ile SGK banka değişikliği işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.
Kampanya başvuru formunun ve güncel Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi’nin kampanyaya katılmak isteyen SGK emeklisi müşterilerce imzalanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında müşterinin emekli maaşını Akbank’a taşıması halinde, ilk maaş yatış tarihini izleyen ay başlayarak her altı ayda bir 50’şer TL olmak üzere dört taksitle toplamda 200 TL chip-para müşterinin NEO kartına yüklenecektir.
Müşterilerin chip-para ödülünden yararlanabilmesi için kampanya tarihleri içinde NEO kart sahibi olmaları gerekmektedir.
Herhangi bir sebeple Akbank’taki maaş hesabına ilk maaşın yatış tarihinden itibaren düzenli olarak 2 yıl süre ile emekli maaşının Akbank’a yatırılmaması ve/veya maaş ödemesinin Akbank aracılığı ile gerçekleştirilmemesi veya bu süre zarfında NEO kartın herhangi bir sebeple kapanması halinde kalan chip-para yüklemeleri gerçekleştirilmeyecektir.
Kampanya formunu doldurarak kayıt olan müşterilerin emekli maaşlarının 31 Ekim 2014 tarihine kadar Akbank’a yatırılmaya başlaması gerekmektedir.
Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Birden çok emekli maaşı alsa bile müşteri bir kez ödüle hak kazanacaktır.
Kampanya ilk 25,000 başvuru için geçerli olup başvuru sayısına ulaşılması halinde kampanya 15 Ağustos 2014 tarihinden önce sona erebilecektir.
Akbank T.A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyadan yararlanamazlar.
Akbank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.