Akbank’tan İzlanda’da Rüya Gibi Bir Tatil Hediye!

Banka, Çekiliş ve Hediye, KAMPANYA, Seyahat ve Turizm

Akbank’tan İzlanda’da Rüya Gibi Bir Tatil Hediye!

24 Ağustos’a kadar Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e Müşteri Numaranız ya da Kredi Kartı Numaranızla girin rüya gibi bir İzlanda tatili kazanma şansı yakalayın!

Kampanyaya katılmak için 14 Temmuz –24 Ağustos 2014 tarihleri arasında Müşteri Numaranız veya Kredi Kartı Numaranız ile Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girmeniz yeterli. Üstelik her hafta girerek şansınızı artırabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 11/07/2014 tarih ve 40453693-255.01.02/2212-5775 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 14/07/2014 (Saat 00:01) – 24/08/2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde İnternet ve Mobil bankacılığının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan, www.akbank.com İnternet Sitesinde yeralan ( ücretsiz ) , Akbank Direkt İnternet bölümündeki Bireysel butonuna basıp ,bir sonraki ekranda Müşteri Numarasını, Kullanıcı Kodu ve Akbank Direkt Şifresi’ni yazarak Giriş yapan müşterilere giriş yaptıkları her hafta için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca kampanya tarihleri arasında Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz indirip Akbank Direkt şifresi veya kredi kartı bilgileri ile uygulamaya giriş yapanlara da her hafta için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım haftalık 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. (Hafta Pazartesi ‘den Pazara’dır.)
Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.
Wap.akbank.com.tr üzerinden Akbank Direkt Mobil’e giriş yapanlar çekiliş hakkı kazanamayacaktır.
5 adet Çift kişilik İzlanda Seyahat Paketi: (27.06.2015-11.07.2015 arası) THY ile İstanbul-Londra-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti 5 Yıldızlı Celebrity Eclipse gemisinde tam pansiyon konaklama Uçak –gemi arası transferler , ProfesyonelTürkçe rehberlik hizmeti,Havaalanı ,Liman vergileri, bahşişler dahil verilecektir.
Çekiliş 02/09/2014 tarihinde, saat 11:00 de Akro Tanıtım Org. -Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Seyahat ikramiyesi talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.
Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter.İstanbul’a kadar ulaşım giderleri ile vize ve pasaport işlemleri ile seyahat sigortası ve masrafları talihlilere aittir.
18 yaşından küçükler ,Akbank T.A.Ş, OptimumBrand, Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic.Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.