Akcenter Alışveriş Merkezi

Ankara Alışveriş Merkezleri

Akcenter Alışveriş Merkezi

22.000 m2’lik inşaat alanına sahip Akcenter Alışveriş Merkezi’nin 7.500 m2’lik bölümü ziyaretçilerin eğlenceli bir alışveriş sonrası dinlenerek, yürüyüş yaparak günün keyfini çıkarabileceğiniz yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılmıştır. Özgün bir mimari ile tasarlanmış olan Akcenter Alışveriş Merkezi, her zevke ve her bütçeye uygun alışveriş yapılabilmesi için 166 mağazası, açık ve kapalı otoparkları ile sizlere hizmet sunacaktır.

Keyifli alışverişlerin haricinde Akcenter Alışveriş Merkezi, huzurlu ve güvenli ortamıyla tüm eğlencenin yeni adresi olacaktır. Ailenizle beraber hoşca vakit geçirip, eğlenebileceğiniz farklı aktivitelerin bulunduğu Akcenter AVM, mutluluğunuzun merkezi olacak.

İçinde yer alacak firmaların ve markaların büyüklüğü ile kendisininde o kadar büyük bir marka olacağının bilincinde olan Akcenter AVM, içinde bulunduracağı ulusal ve uluslararası markalar ile kaliteyi ve güvenli alışverişi ayağınıza getiriyor. Kaliteden ödün vermeden planlanan dükkan satışlarında Eryaman’a yakışacak düzeyde marka ve firmalar yer alacaktır.

Akcenter AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Eryaman, Etimesgut – Ankara
Tel.: 0 312 219 19 24
Faks : 0 312 219 19 56

Akcenter AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.akcenteravm.com

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.