Arçelik’ten World İle Alışverişlerde Çay Makinesi Hediye!

Anasayfa Manşet, Avm Haber, KAMPANYA, Mutfak Gereçleri

 

Kampanya Detayı:
Çay makinesi kampanyası 1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye çay makinesi kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde TEBRİKLER WORLD’DEN HEDİYE ÇAY MAKİNESİ KAZANDINIZ, HEDİYENİZİ ARÇELİK BAYİSİNDEN ALABİLİRSİNİZ mesajı çıkması sonrasında bayi tarafından verilecektir. Arçelik hediye çay makinesi kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 1500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ürün hediyesi kampanyasına dahildir, puanla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
Ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Alışveriş sonrasında o an itibarı ile bayinin stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda, kart hamilinin bilgileri bayi tarafından alınacak ve ürünün bayi stoklarına girmesi sonrasında kart hamiline yine bayi tarafından teslim edilecektir.
Daha önce kampanyadan yararlanılmamış ve ilgili Üye İşyeri de kampanyaya dahil olmasına rağmen, slibin çıkmaması durumunda üye işyeri yetkilisinin 444 0 448 numaralı Üye İşyeri müşteri hizmetleri servisini araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve ürün hediyesi Worldcard hamiline bayi tarafından verilecektir.
Yapı Kredi veya Arçelik kampanyayı tek taraflı olarak kampanyayı bitirme, süresini uzatma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
1 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi World Üye İşyeri olan Arçelik bayilerinde “+6 taksit” kampanyası geçerli olacaktır.
Uygulamanın geçerli olabilmesi için, POS’un “JOKER Vadaa” bölümü üzerinden, “Ek Taksit” bölümüne girilmesi ve işlem tutarının girilmesi gerekmektedir.
Böylece “+6 taksit” uygulaması devreye girecektir. “Ek Taksit” adımından işlem yapılması halinde kart hamiline “Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası” yansıyacaktır.
Artı taksit kampanyası taksitli işlemlerde geçerli olup, vade farklı satış işlemlerini, ayrıca puanla yapılan işlemleri kapsamaz.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.