ArmoniPark’ta Ramazan Söyleşileri

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, ETKİNLİKLER, İstanbul Alışveriş Merkezleri

ArmoniPark’ta Ramazan Söyleşileri

İkbal Gürpınar

1969 Yılında Kırıkkale’de doğmuş.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümünde 1 yıl okuduktan sonra 1990 da girdiğim Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden 1994 yılında mezun olmuş.
Üniversitenin ilk yılından itibaren çalışmaya başlamış.Okul içinde açılan sınavı kazanarak Rıfat Aras hocam sayesinde spikerliğe başlamış. Sayısız organizasyonda gönüllü sunuculuk,belediye Hastanesinde gönüllü hemşirelik yapmış.

Yavuz Bahadıroğlu

Yavuz Bahadıroğlu (gerçek adı Niyazi Birinci; d. 1945; Hisarlı, Pazar, Rize), Türk tarihçi ve yazar.
1971’de İstanbul’da gazeteciliğe başladı. Muhabirlik, araştırma-inceleme, röportaj ve fıkra yazarlığı yaptı. Gazete, dergi ve şirket yöneticisi olarak çalıştı. Gazeteciliğini muhabir ve röportajcı olarak sürdürürken, çocuklara yönelik eserler üretti. Yüzlerce çocuk romanı, hikâye yayınlandı. Aynı dönemde bir gazetede Şeref Baysal ve Veysel Akpınar isimleriyle iki köşe yazısı yazdı.

Vehbi Vakkasoğlu

Kahramanmaraş’da doğan yazar,öğretmenlik mesleğine Milli Eğitim’in değişik kademelerinde 35 yıl emek verdi. Türk çocuklarının eğitimine katkıda bulunması için Berlin’e tayin edildi.6 yıl Almanya’da çalıştı.
İlk kitabı olan “Mehmet Akif” 1968 yılında yayınlandı.O günden bugüne 45 esere imza attı. Bunlar tarih, edebiyat, din ve psikoloji konularındadır.
Eğitimciliği ve eserleriyle yepyeni bir gençlik yetişmesinde hizmeti büyük oldu. İlk gençlik yıllarından itibaren, toplumu eğitici binlerce konferans ve seminerler gerçekleştirdi.

Senai Demirci

Dr. Senai Demirci, (doğum. 11 Kasım 1964) . Tıp doktoru, yazar, radyo ve televizyon programları yapımcı ve sunucusu. 1964’de Samsun’un Terme ilçesinde dünyaya geldi. Samsun’da başladığı tıp öğrenimini İstanbul’da sürdürdü ve 1990 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.