Aşka 103 Adım

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER, İzmir

Aşka 103 Adım

Kategori:Tiyatro
Tarihler:07 Temmuz 2014 Pazartesi
07 Temmuz 2014 Pazartesi
22:00
Yer:
Aliağa Açıkhava Tiyatrosu
Adres:Aliağa Şehir Merkezi. Sahil Bulvarı. Zeytin Park içi. Aliağa İzmir
Ücret:6.50 TL
Nereden Alınır:Biletix
Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00
Biletix Satış Noktaları,
www.biletix.com ve Mekan gişe

Neil Simon’ın yazdığı Aşka 103 Adım, Aliağa’da Ramazan etkinlikleri kapsamında 7 Temmuz’da Aliağa Açıkhava Tiyatrosu’nda seyircisiyle buluşuyor.

Yazan: Neil Simon
Çeviren – Yöneten: Nedim Saban
Oyuncular: Özge Özberk, Bülent Seyran, Ümran Ertok, Koray Kurt, Suna Keskin

“Aşka 103 Adım” yeni evli bir çiftin, Cihangir’de bir çatı katındaki küçücük evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliğine ayna tutuyor. Romantizmi bozan faktörler arasında sadece aşırı titiz bir damat, özgürlüğünü yaşamak isteyen bir gelin değil, çok renkli bir komşu ve her derde deva bir kayınvalide de vardır.

Büyük bir aşkla evlenen sanatçı bir kız ve avukatın daha ilk haftadan yaşadıklarını izlerken hem doyasıya gülecek hem de olaylara müdahil olmak için koltuğunuzdan kalkmak isteyeceksiniz. Cihangir’deki tek göz oda, iyi niyetiyle sürekli boy gösteren bir kayınvalide, soğuk kış gününde çatıdan sızan rüzgar, kendi evine giremediği için aşkın ortasından geçen bir komşuya ek olarak ekonomik sıkıntılar ve kültürel çatışmalarla içinden çıkılmaz hale gelen bu ilişki, seyircilere “Evlilik aşkı öldürür mü?” sorusunu sorarken hem kalpleri ısıtıyor, hem de her şeye rağmen aşka inanan insanlara umut aşılıyor. Tatil2014

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.