Yoyo

yoyo.gen.tr’de bulunan bilgiler tamamen ekip çalışması olmakla birlikte doğru, özgün ve hızlı bilgiler veriyoruz. AVM’ ler Son yılların en çok insanlara yönelik sosyal, eğlence ve cazibe merkezleri haline gelmiştir.

Bugün Türkiye de 250’nin üzerinde avm bulunmaktadır ve sayıları her geçen gün artmaktadır. Türkiye de yatırımların ve yatırımcıların yeni gözdesi Alışveriş Merkezleri olmuştur. Avmler’ de alışveriş, eğlence, sinema salonları, giyim mağazaları, çay kahve salonları ve birçok markaları bulabildiğiniz gibi vede uygun hesaplı alışveriş keyfide sunmaktadır.  Avm’ler Türkiye deki devasal yatırımların ve aradığın her ne olursa olsun tek bir çatı altında bulabileceğiniz outlet’ ler, sadece orta ölçekli bir avm’ nin ayda yaklaşık iki milyondan fazla kişi tarafından ziyaret edilmesi, toplam genel potansiyele bakıldığı zaman çok büyük bir ziyaretçi akınına uğrayıp, yılda sadece on beş milyar dolar ile otuz milyar dolar arasında cirolar yapmaktadırlar. Bu avm ler sayılarının da her gün arttığını düşünürsek türkiyede çok ciddi bir avm sektörünün dahada artacağı ve en önemli sek tör olmakla beraber bütün yatırımları ve ilgiyi kendine çekmiş demektir.

Türkiye gün geçtikçe avm cennetine dönmektedir. Son zamanlarda bakkal dükkanı açar gibi çılgın miktarda paralar harcanarak alışveriş merkezleri kurulmaktadır. Tam da bu noktada insanların alışveriş merkezlerini seçerken alışveriş merkezine gitmeden avm’ leri ayaklarına getiriyoruz.

Amaç Ücretsiz Bilgi Vermek

Türkiye’ deki bütün alışveriş merkezlerini sitemizde tanıtarak avm’ ler hakkında bilgi paylaşımı ulaşım, kroki, Avm resimleri, mağazaları, kampanyaları hakkında bilgiler veriyoruz. Alışveriş Merkezlerine gitmeden nasıl bir mekan olduğunu, Alışveriş Merkezleri hakkındaki yorumları, sitemizden okuyabilir, ve yorumlarınızı bize yazıp etkili bir şekilde yayınlanmasını sağlayıp ayrıcada gerekli mercilere sitemizden kolaylıkla sesinizi duyurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.