AVM’ler De Yeni Yıl Hediye Yağmuru

Avm Haber

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte avm’ler birbiriyle yarışa girdi. Herbiri birbirinden değerli Arabalar, İphone, LCD tv’ler, notebook’lar gibi birbirinden iddalı hediyeler vererek, yılbaşında daha çok müşteri çekmek niyetindeler.

avm

Yeni yıla sayılı günler kala daha çok müşteri çekmek isteyen alışveriş merkezleri (AVM) düzenledikleri kampanyalarla 2012 model lüks araçlar hediye ediyor.

Sunulan seçeneklerin artması tüketicilerin daha seçici ve bilinçli olması AVM’ler arasındaki rekabete de yansıdı. Yeni yıla sayılı günler kala daha çok müşteri çekmek isteyen Ankara’daki AVM’ler düzenledikleri kampanyalarla müşterilerine hediye olarak lüks araçlar vermeyi vaat ediyor.
Geçen yılbaşında Mercedes armağan eden Antares Alışveriş Merkezi, 2012’ye girerken müşterilerine son model bir Volkswagen Tiguan hediye ediyor. 28 Kasım 2011 ila 15 Şubat 2012 arasında Antares Kart ya da Genç Kart sahipleri 50 lira ve üzeri yaptıkları her alışverişte çekiliş hakkı elde ediyorlar. Antares’in otomobil kazanamayan diğer müşterileri ise 2 LCD Tv, 3 IPad 2, 4 Iphone 3 notebook ve 5 navigasyon cihazından birine sahip olabilecek.
Yeni yıl dekorunu yeniden doğuşu simgeleyen ışıltılı kozalardan oluşturan ANKAmall Alışveriş Merkezi, yeni yıl heyecanını ve coşkusuna çekiliş kampanyasıyla katlıyor. ANKAmall, 5 Aralık 2011 ile 5 Mart 2012 arasında 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapan müşterilerine çekilişle 2 adet Honda CR-Z Hybrid hediye edecek. Paro Kart sahiplerinin iki kat şanslı olduğu bu kampanyada ayrıca 10 adet Sony Ericsson Xperia Neo cep telefon ve 10 adet 16 GB Wi-Fi tablet bilgisayar da hediyeler arasında.
Yeni yıl hediyesi olarak verdiği otomobillerde iddialı marka ve modelleri tercih eden Armada Alışveriş Merkezi, bu yılki hediyesini Türkiye’de yeni satışa sunulan Range Rover Evoque olarak belirledi. “Siz bizim için özelsiniz” sloganlı kampanyada çekiliş hakkı kazanabilmek için 18 Kasım 2011 ila 14 Şubat 2012 arasında 100 lira değerinde alışveriş yapmak yeterli.

Dünyada ilk niteliğindeki 13 metrelik yapay yılbaşı ağacıyla müşterilerini karşılayan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği kampanyayla 1 adet 2012 model Audi A7 otomobil hediye edecek. Bu lüks otomobile sahip olmak isteyenler, 1 Kasım 2011 ila 30 Ocak 2012 arasında toplam 250 lira ve katları tutarındaki alışverişle çekilişe katılabilecek.

CEPA Alışveriş Merkezi, kampanyalarına yeni yıl kampanyasıyla da devam ediyor. Cepakart’lılar 15 Kasım 2011 ila 15 Şubat 2012 arasında yapacakları her 100 liralık alışveriş karşılığında 2 adet son model Mercedes C 180’den birini kazanma şansı elde edebilecekler.

Geçen yıl Porsche Panamera hediye eden ama bu yıl diğer AVM’lerden farklı bir yol izleyen Kentpark, 12-31 Aralık arasında aynı hafta içerisinde 1000 TL ve üzeri alışverişlerde çekilişsiz kurasız gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.