Ayağınızda yokmuş gibi!

Avm Haber
Ünlü ayakkabı markası Skechers, yürüyüş ve koşuda yeni bir dönem başlatan modellerini Türkiye’de satışa çıkardı.
Yalınayak yürüyüşten ilham alınarak tasarlanan LIV modelleri tasarımı ile koşarken ya da yürürken yaşadığınız bel, sırt, eklem ağrılarınızın azalmasına ve en doğru açıda yürümenize yardımcı oluyor. Skechers LIV o kadar hafif ki, neredeyse ayakkabıyı ayağınızda hissetmiyorsunuz. Üstelik LIV’ler şık tasarımlarıyla günlük giyimde de rahatlıkla kullanılabiliyor.
Daha fazla kalori harcamaya, bacak kaslarını geliştirip belirginleştirmeye ve kalçaları sıkılaştırmaya yardımcı olan Shape-Ups ve Tone-Ups modelleriyle dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi gören Skechers şimdi de yeni jenerasyon yürüyüş ve koşu ayakkabıları Shape – Ups LIV modellerini Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor. Gelişmiş Shape-Ups teknolojisi içeren Skechers LIV modelleri; akıllı tabanları, ultra hafif dizaynları, esnek yapıları ve tabii ki şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Skechers LIV modelleri, “natural stride technology” (doğal yürüyüş teknolojisi) ile dizayn edildi. Söz konusu teknoloji; insan vücudu için en doğru ve doğal yürüyüş şekli olan yalınayak yapılan yürüyüşten ilham alınarak geliştirildi. LIV bu özel taban yapısı ile en doğru ve doğal şekilde yürümenize yardımcı oluyor. Skechers LIV; hafifliği, esnekliği ve yumuşak Resalyte materyaliyle size gerekli tamponlamayı sunarak eklemlerinizi koruyor. Yürürken ve koşarken yaşadığınız bel, sırt ve eklem ağrılarınızın azalmasına yardımcı oluyor.

Skechers LIV adeta ayağınızın bir parçası gibi! Ekstra destek ve rahatlık sağlayan iç yüzeyi ayağınızın şeklini alıyor. Bu deneyim öylesine doğal ki, ayakkabının ayağınızda olduğunu unutabilirsiniz!

Skechers koleksiyonlarını; Boyner, YKM, SPX, Intersport, Yalıspor, Sportive, mağazalarında ya da internet üzerinde Pabbuc.com, Zizigo.com, Sporcum.com adreslerinde bulabilirsiniz…

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.