Ayhan Sicimoğlu Konseri

Ayhan Sicimoğlu Konseri

ANASAYFA, ETKİNLİKLER

Ayhan Sicimoğlu 20 Kasım Lifepark Cam Bahçe’de !

 Türk müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı ve işadamı olan Ayhan Sinan Sicimoğlu hayranlarıyla beraber buluşuyor.

asdmaris

“Sunday Relax & Brunch by Ayhan Sicimoğlu”, 20 Kasım’da Lifepark Cam Bahçe’de sizlerle…

Keyifli ve müzik dolu bir pazar günü yaşamaya hazır olun.

Şehrin koşturmacasından biraz olsun kaçarak ormanın yemyeşil doğasında keyifli bir Brunch ile başlayıp, usta hocalardan yoga ve meditasyon etkinlikleri ile devam eden Latin müziğin efsanesi Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ile eğlencenin doruklarında sağlıklı bir pazar molası…

Ünü ülke sınırlarını aşmış usta müzisyen, gezgin, radyocu, gerçek bir sanat adamı Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubu 20 Kasım 2016 Pazar günü, şehrin eğlence ve yaşam merkezi LifePark’ta, sizlere eğlence dolu bir Pazar yaşatmak için sahnede olacak.

Lifepark içerisinde bulunan kapali alani ; şeffaf konseptli camekan CamBahçe, sıcak ortamıyla yazdan kalma bir gün yaşatacak.
Sabah Açık Büfe Brunch ile lezzetli başlayacak olan gün, arzu ederseniz gün boyu katılabileceğiniz çeşitli Meditasyon ve Workshop etkinlikleriyle devam edecek. Ormanın rahatlatıcı havasıyla dinlendirici ve huzur dolu bir pazar günü yaşarken latin müziğin efsanevi duayeni Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars’ın eğlenceli ezgileri sizi haftaya zinde hazırlayacak.

Program:

Saat 10.00 ile 14.00 arası Brunch
Saat 11.00 Müjde Mısırlı ile Yoga
Saat 13.00 Pınar İpekçi ile Dönüşüm Workshop
Saat 15.00 Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

** Açık büfe brunch 14.00 de bitmektedir. Konser katlım biletleri 14.00 den sonra alana giriş yapabilmektedir. Brunch paketi biletler için masa rezervasyonu yapılması gerekmektedir.

Rezervasyon için: 0553 294 6868 / 0212 226 3131

Bilet almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.