Bank’O Card Sahiplerine Bayram Hediyesi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Banka, Hediye, KAMPANYA

Bank’O Card Sahiplerine Bayram Hediyesi

Odeabank, Bank’O Card sahiplerine 29 Eylül -31 Ekim tarihleri arasında yapacakları 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişte 25 TL indirim fırsatı sunuyor.

Türk Bankacılık sektörünün en genç ve yenilikçi oyuncusu Odeabank, müşterilerinin Kurban bayramını özel bir kampanya ile kutluyor. Kampanya ile Odeabank’ın ayrıcalıklı kredi kartı Bank’O Card sahipleri, 29 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında yapacakları 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişte 25 TL indirim fırsatı kazanacak. Kurban bayramı öncesi artan harcamalara özel hazırlanan kampanya ile Odeabank müşterileri bayram alışverişlerinde indirim fırsatına sahip olacak.

29 Eylül’de başlayacak kampanya, 31 Ekim’e kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyen Bank’O Card sahiplerinin tek yapmaları gereken, BAYRAM yazıp, 8444’e göndermek.

Bank’O Card sahibi olmak için BANKO boşluk TC Kimlik numarasını yazıp 8444’e SMS göndermek yeterli. Ayrıca, Odeabank şubeleri, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi, İnternet Bankacılığı üzerinden ya da bankocard.com.tr web sitesinden de başvuru yapılabiliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.