Batu’nun Muayyen Günü

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER

Batu’nun Muayyen Günü

Kategori:Konser Parti

Tarihler:03 Temmuz 2014 Perşembe
03 Temmuz 2014 Perşembe
22:30

Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi
Adres:Hayal Kahvesi-Büyük Parmak Kapı Sok. Afrika Han, No:19 Beyoğlu İstanbul

Mail:info@hayalkahvesibeyoglu.com
Faks:0212 292 78 37

Ücret:
1. Kategori – 23.50 TL
Nereden Alınır:Biletix
Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00
Biletix Satış Noktaları,
www.biletix.com ve Mekan gişe

Blues ve rock müzik sanatçısı Batu Mutlugil, grubu Batu’nun Muayyen Günü ile 3 Temmuz’da Beyoğlu Hayal Kahvesi sahnesinde…

Blue Blues Band, 1990’da Batu Mutlugil (gitar), Yavuz Çetin (gitar) ve Zafer Şanlı (bas gitar) tarafından kurulmuş Türk blues grubudur. Grubun ilk yılında davulda Cenap Oğuz yer alırken daha sonra Kerim Çaplı, bas gitar da ise Sunay Özgür (1992) Yavuz Çetin’in 2001’deki vefatına kadar blues çaldı.

Hali hazırda faal olan Hayal Kahvesi Beyoğlu mekanının açıldığı 1991 yılında grup Batu Mutlugil, Yavuz Çetin, Zafer Şanlı, Kerim Çaplı’lı kadrosu ile sahne aldı. Sonra ise Batu Mutlugil’in barı Mojo’da, kalan 7 yıl ise İstanbul, Ankara, Eskişehir gibi pek çok yerlerde sahneye çıktı.

Uzun yıllar birlikte çaldığı Yavuz Çetin’nin ölümünden sonra Batu Mutlugil, saksafonda Toygun Sözen, davulda Utku Ünal, basta Burak Güven, klavyede Serhat Ersöz ile birlikte özellikle 70’lerin ve takip eden zamanın rock ve blues rock parçalarını yorumlamaya devam etmektedir. – Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.