Beycity’ de yaşam başladı!

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri
Beylikdüzü merkezde 10.127 m² oturum alanı üzerine inşa edilen, geleneksel pasaj nostaljisini günümüz teknolojisiyle hayata geçirecek olan projede yepyeni bir hayat başladı. 24 saat hayatın devam edeceği pasajda, alışveriş keyfinin kesintisiz yaşanacağı dükkânlarda ve 4.000 m² market alanında, ister gıda, ister giyim ve elektronik ihtiyaçlarının ne zaman karşılanacağına kendiniz karar verin.
Beycity Projesinde her biri 708 m² oturum alanı üzerine inşa edilen 8 katlı 2 bloktan oluşan 128 konut ile alışkanlıkların standardını yeniden belirleyecek. Şehrin karmaşıklığından uzak, E-5 otoyoluna 150 metre E-6 yoluna 3 km uzaklıkta toplu ulaşımın merkez noktası olan lokasyonuyla, hayatın her dakikasını renklendirecek ve yeniden şekillendirebilecek imkânlarıyla, isterseniz aracınıza binmeden yaşadığınız yeri terk etmeden, tüm ihtiyaçların karşılanabileceği yaşam merkezi ziyaretçilerini bekliyor.

Beycity alışveriş merkezi ve konutlarının inşaatı Beyaz İnşaat ve Gül-Keleşoğlu ortak girişimi tarafından yapılmış. Beycity Yönetim Kurulu Başkanı H.İbrahim TÜRKGENÇ proje hakkında bilgi verdi. “3 yıl süren zorlu bir inşaat sürecinden sonra hayata geçen projede her ne kadar kat karşılığı yapılmış olsada bina kullanım standartlarını artırmak için euromoda şirketler grubu olarak bizde ilave yatırımlar yaptık. Kurum içi harcamalarımızda böyle bir bütçe ayırmadığımız için her ne kadar zorlansakta firma imajımızı korumak adına ilave yatırımları kendi bütçemizden karşıladık. Aralık ayı itibariyle mağaza kiralamalarımız başlayacak. Profesyonel avm kiralama şirketleri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Doğru mağaza karmasının kurulabilmesi ve pazarlanabilmesi için bu işin profesyonelleri ile çalışacağız” dedi.

İbrahim TÜRKGENÇ “ Biz bugüne kadar yurtiçi ve yurt dışı hem avm, hem cadde mağazacılığı anlamında ciddi tecrübeler kazandık, bilindiği üzere Euromoda Prenses bujiteri olarak 90 satış noktasında ve büyük çoğunluğu da avm’lerde olmak üzere kendi satış ağımıza sahibiz, bu bilgi birikimimizi bu projede kullanmak hem bölgemize, hem yatırımcılara kazandıracak bir ortam oluşturmak için çalışıyoruz.

Projemizin genel özelliklerinden bahsedecek olursak Beycity projesi klasik avm anlayışından farklı giriş-çıkış kolaylığı olan, hem içeride mağazaları bulunan hem de dışarıya bakan bağımsız cadde mağazaları olan marketi, yeme içme alanları, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mağazaları bulunan bir konsept olduğunu sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.