Bir Şey Değilim Filmi

Bir Şey Değilim Filmi

ANASAYFA, SİNEMA

Bir Şey Değilim Filmi 18 Kasım 2016 Tarihinde Vizyona Giriyor !

Bir Şey Değilim Filminin oyuncuları Münir Can Cindoruk, Bihter Dinçel, Ahmet Saraçoğlu, Levent Ülgen, Rıza Sönmez ‘in üstleneceği bu film Komedi türünde olup, yönetmeni Muharrem Özabat ‘dır. Bir Şey Değilim filmi 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona giriyor! Film süresi 1 saat 38 dakikadır.

bir-sey-degilim

Filmin Konusu :

Genç bir tiyatro oyuncusu olan Mahmut, zor günler geçirmektedir. İkinci sınıf sinema filmin kötü adam karakteri için çağrılınca kabul eder. Kötü adam karakterini oynayacaktır. Ancak oyunculuk başarısıyla filmin Jön’ünün kıskançlığına hedef olur. Jön tarafından kovulması için baskı yapılan Mahmut yaşayabilmek ve karnını doyurabilmek için itilip kakılmalara istemeden tepkisiz kalır. Bu tepkisizliği sebebiyle kız arkadaşı Mahmut’u terk eder. Ancak gece yarısı eve gitmeye kalkan genç kadın için Beyoğlu sokakları güvenli değildir. Serap iki gaspçının saldırısına uğrar, tecavüze kalkışırlar. Ancak onu takip eden Mahmut olaya müdahale eder ve eline geçirdiği sopayla gaspçılarla boğuşur. Bu olay üzerine Mahmut gazetelerin baş sayfalarında kapak olur. Kadınları öldüren bir seri katili öldürmüştür.

Mahmut halkın gözünde kahramanlaşsa da içinde baskı ve işkence yaşamaktadır. Yapımcı Azmi, Mahmut’u çok iyi karşılayarak, kötü adam karakteri iyi adama dönüştürmeyi ve yarım kalan filmi tamamlamayı teklif eder. Her şey iyi ve hızlı giderken gerçek katilin kimliği ortaya çıkar. Bunun üzerine Mahmut meşhur olmak için yalan söyleyen sahtekar bir oyuncu haline gelir…
Muharrem Özabat’ın yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Münir Can Cindoruk, Bihter Dinçel, Ahmet Saraçoğlu, Rıza Sönmez, Levent Ülgen, Ümit Çırak, Numan Çakır, Ferzan Hekimoğlu, Füsun Demirel, Şener Kökkaya, Bülent Çolak gibi pek çok isim daha yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.