Carrefour İçerenköy Avm’ de ‘’Harekete Geç’’ isimli proje ile sabah sporu rekor denemesi gerçekleşecek

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber, ETKİNLİKLER

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde, Bostancı Doğa Koleji ve Ataşehir Belediyesi’nin katkılarıyla ‘’Harekete Geç’’ isimli proje ile sabah sporu rekor denemesi gerçekleşecek

Yarın sabah (03 Mayıs Çarşamba) 10:30’da, Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde binlerce çocuğun katılacağı müzikli sabah sporu rekor denemesi gerçekleştirilecek.

Bostancı Doğa Koleji ve Ataşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleşecek “Harekete Geç” sosyal sorumluluk projesiyle bir araya gelecek öğrenciler, öğretmenleri önderliğinde veliler ile birlikte açık havada spor yapmanın keyfini sürecekler.

Çocukların günlük yaşamlarında spora önem vermesinin yanı sıra spor konusunda kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlayan projeye pek çok sanatçı ve sporcu da katılacak.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı tüm okullardan öğrenci grupları, Ataşehir Belediyesi’ne bağlı sporcular ve engelli sporcular sözlerini sanatçı Faruk Emre’nin yazdığı ‘’Harekete Geç‘’ isimli şarkısıyla spor yapmaya başlayacaklar. Sanatçıya düzenlemesini Berkan Kaya’nın yaptığı Çiğdem Uzunoğlu, Mehmet Bilgili ve Melek Kağıtçı’nın muhteşem dansları eşlik edecek.

Futbol hakemi Süleyman Abay’ın düdüğü çalması ile başlayacak olan “Harekete Geç” etkinliği 3 Mayıs Perşembe günü 10:30-12:30 saatleri arasında Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi Otoparkı’nda gerçekleşecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.