CarrefourSA Plus

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber, İndirim

ALIŞVERİŞTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR.

CarrefourSA Hyper, CarrefourSA Expres ve CarrefourSA Sen-Al mağazalarımızda ortak kullanılan CarrefourSA Plus Kart Avantajları ile kazanın!

Mağazalarımızdan kolaylıkla sahip olabileceğiniz CarrefourSA Plus Kart ile her gün yüzlerce ürün ve farklı ürün gruplarındaki indirim fırsatlarından, promosyon ve çekilişlerden, dönemsel yapılan kupon, puan yükleme kampanyalarından, anında uygulanan ürün indirimlerinden, alışveriş tercihleri ve satınalma alışkanlıklarına göre kişiye özel promosyon ve kampanya aktivitelerinden sadece CarrefourSA Plus Kart sahibi olan müşterilerimiz faydalanabilirler.

Nasıl CarrefourSA Plus kart sahibi olabilirim?
CarrefourSA Plus Kartlarınızı tüm CarrefourSA Hipermarket ve CarrefourSA Expres Süpermarket kasalarından 1TL ödeyerek temin edebilirsiniz.
CarrefourSA plus kart sahiplerinin avantajlardan faydalanabilmesi için, CarrefourSA Plus Kart Başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. CarrefourSA Plus kart bilgilerinizi mağazalarımızda form doldurarak ya da 444 10 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak tamamlayabilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Tekel sigara ve yeniden satış amaçlı toplu satışlar kampanya dahilinde değildir.

RelatedPost

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.