Cem Adrian Konseri

Cem Adrian Konseri

ANASAYFA, ETKİNLİKLER, Konser

Cem Adrian Konseri , Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında konserlerine de devam ediyor.

Cem Adrian 27 Ekim-16 Aralık tarihleri aralığında Adana , Mersin , Gaziantep , Sakarya , Konya , İstanbul , Diyarbakır , Malatya , Kahramanmaraş , Trabzon , Samsun şehirlerinde konser verecektir. Hemen şimdi konserde bulunmak istiyorsanız biletlerinizi kapın !

Konser biletini almak için tıklayınız .

cem_adrian4

Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

“Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” (2005), “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” (2006), “Essentials / Seçkiler” (2008), “Emir” (2008), “Kayıp Çocuk Masalları” (2010), “Siyah Bir Veda Öpücüğü” (2012), “Şeker Prens ve Tuz Kral” (2013), “Cam Havli” (Umay Umay ile birlikte-2014), “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” (2014) ve “Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni” (2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian’ın, kayıtları 2014’te tamamlanan “Seçkiler 2” albümü de Ocak ayının sonlarında dinleyicilerle buluştu. Sanatçı, şimdilerde ise yeni albümlerin ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.