Cevahir AVM’de Gap Açıldı

Avm Haber, Extra Taksit

1969’dan bu yana günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar sunan Amerika’nın önde gelen markası Gap, Cevahir Alışveriş Merkezi’nde 3.katta açıldı.

1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak, ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco’da ilk Gap mağazasını açtılar.
Müşterilerimiz, 1969’dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap’i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jean gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla hizmet vermektedir.
Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan bir kültürel ikon haline gelmiştir.

Gab Mağazaları

Türkiye’deki Gap Mağazaları
İstanbul
Akbatı AVM
Akmerkez KB
Bağdat Caddesi
Capacity AVM
City’s Nişantaşı AVM
Demirören İstiklal AVM
Forum Istanbul KB
İstinye Park AVM Adult
İstinye Park AVM KB
Kanyon KB
Marmara Forum AVM
Meydan AVM
Palladium AVM
Torium AVM

Ankara
Gordion AVM
Kentpark AVM
Panora AVM Adult
Panora KB

İzmir
Agora AVM
Alsancak

Bodrum
Oasis AVM

Adana
M1 AVM

Antalya
Terracity AVM

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.