Deposite AVM’ de Ağız ve Diş Sağlığı Haftası

ETKİNLİKLER
Kazançlı Alışveriş Şehri Deposite Outlet Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’na özel ücretsiz diş tarama günlerini başlatıyor. Dentroom Diş Dünyası işbirliği ile 25-26-27 Kasım tarihlerinde Deposite Outlet Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ücretsiz diş tarama günlerinde sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Haftası, Deposite Outlet Merkezi’nde ücretsiz diş tarama günleri ile kutlanacak. 25-26-27 Kasım tarihlerinde Deposite Outlet Merkezi’ne gelecek olan tüm ziyaretçiler bu taramaya ücretsiz olarak katılabilecekler. Dentroom Diş Dünyası işbirliği ile gerçekleştirilecek olan etkinlik aynı zamanda İstanbul Arel Üniversitesi öğrencilerinin de sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyor. Yıl içerisinde İstanbul Arel Üniversitesi öğrencileri tarafından yürütülen birçok sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapan Deposite Outlet Merkezi, gençlerin projelerine destek olmaya ve topluma değer katmaya devam ediyor.
Yaşam sahası niteliği taşıyan Deposite Outlet Merkezi ziyaretçilerini buluşturduğu birçok ulusal ve uluslar arası markalarla her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. İstanbul’da birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 34 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli/Başakşehir’in buluşma noktası YAŞAM MEYDANI niteliğindeki DEPOSİTE OUTLET, hepsi birbirinden ünlü seçkin Dünya ve Türk markaları arasında bulunduğu, Kazançlı Alışveriş Şehri Deposite Outlet Merkezi 81 Mağazası, oyun alanları, Paintball sahası, Go-kart, Kayak pisti, Lunapark ve Playland’ı ile İstanbulluların alışveriş ve eğlence alışkanlıklarına yön vermeye devam etmektedir.

Detaylı bilgi için;
Halkla İlişkiler Departmanı
Özlem Mine Ceylan
Tel: 0212 671 67 30
GSM: 0551 412 11 62
ozlem.ceylan@deposite.com.tr

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.