Deposite Ofis - Depo - Outlet Alışveriş Merkezi 2016

Deposite Outlet Alışveriş Merkezi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Deposite Ofis – Depo – Outlet Alışveriş Merkezi 

Deposite Ofis – Depo – Outlet Alışveriş Merkezi 2016, İstanbul’da birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 34 yıllık tecrübesi ile Avrupa Yakası’nın gelişen bölgesi olan İkitelli’de merkezi bir konumda hayata geçirdiği Deposite Outlet Merkezi, 170.000 m2’ye yakın geniş bir inşaat alanı üzerine kurulmuştur. İkitelli’de bölgedeki tek alışveriş merkezi olarak Ocak 2008’de İstanbul’lulara kapılarını açan Deposite Outlet Merkezi, kısa sürede outlet mağazacılık anlayışının gözdesi olmayı başarmıştır.

İçinde YKM, Mango, Beymen, Home Stor, Roman, Kiğılı, Teknosa ve Tekzen gibi ünlü markaların bulunduğu iddalı outlet mağaza kombinasyonu, modern ve görkemli mimari yapısı, İkitelli’deki merkezi konumu ve sunduğu sayısız ayrıcalık ile Deposite Outlet Merkezi, tüm müşterilerine önemli avantajlar sağlıyor! Deposite Outlet Merkezi’nde hazır giyimden aksesuara, ev dekorasyonundan elektroniğe aradığının her şeyi bulabilecek, yılın 365 günü indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilmenin keyfini süreceksiniz.

Hem içmenin tadına varacağınız farklı ve özel konseptli kafe ve restaurantlar, günün yorgunluk ve stresini üzerinizden atmanızı sağlayacak; sağlık, spor ve spa merkezi Life GYM Club ile bütünleşik bir alışveriş ve yaşam kompleksi olan Deposite Outlet Merkezi’nde, alışverişin yanında keyifli zaman geçirmenin tadına varacaksınız.

Deposite Life Gym Club
Deposite Outlet Merkezi’nin sosyal tesisi, Life Gym Club; yarı olimpik yüzme havuzu, fitness center, grup egzersiz salonu ve squash merkezinin yanı sıra; jakuzisi, saunası, Fin Hamamı, Türk Hamamı, masaj salonları, güzellik merkezi, cafesi ve kameralı çocuk oyun odasıyla da tam donanımlı bir sağlık, spor ve spa merkezidir.

Life Gym Club’ın basketbol ve mini futbol sahaları ile tenis kortundan oluşan açık spor tesisleri ise size, kendinizi çok farklı hissedeceğiniz, sporun bir yaşam biçimi ve eğlence haline dönüşeceği özel bir dünya sunacaktır.

Deposite Outlet Merkezi’nin hemen yanında yer alan Life Gym Club’da size özel hazırlanan kişisel egzersiz programını profesyonel eğitmenler eşliğinde uygulama ayrıcalığını yaşayacak, 2007 dizayn ödüllü modern fitness ağırlık ekipmanlarıyla hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşma fırsatı bulacaksınız.

Spor yapmak artık sizin için değil, aileniz içinde keyif olacak. Life Gym Club’da uydu bağlantılı LCD ekranların bulunduğu modern cardio cihazlarında dilediğiniz TV kanalını izlerken spor yapmanın ne kadar eğlenceli olabileceğini fark edeceksiniz. Ayrıca, anne ve babaların da düşünüldüğü Life Gym Club’da ebebeynler, çocuk oyun odasındaki çocuklarını LCD ekranlardan gözlemleyerek gönül rahatlığıyla spor yapma imkanına da sahip olacaklar.
Life Gym Club’ın squash merkezinde duvar tenisi oynamanın keyfine varacak, grup egzersiz salonunda ise step-aerobiz, plates, aikido, bosu ve spining sporlarını yaparak hem vücudunuza hem de hayatınıza şekil verebileceksiniz.

Life Gym Club; yarı olimpik yüzme havuzu, jakuzisi, bay ve bayanlara özel saunası, Fin Hamamı, Türk Hamamı, masaj salonları, güzellik merkezi ve solaryumu ile aynı zamanda bir spa merkezidir.

Profesyonel antrenörler eşliğinde spor yaparak formda kalmak ve tam sonanımlı bir sağlık, spor ve spa merkezinde günlük yaşamın yorgunluğunu atmak isteyen herkes, üye olarak Deposite Life Gym Club’tan faydalanabilmektedir.

Profesyonel antrenörler eşliğinde spor yaparak formda kalmak ve tam donanımlı bir sağlık, spor ve spa merkezinde günlük yaşamın yorgunluğunu atmak isteyen herkes, üye olarak
Deposite Life Gym Club’tan faydalanabilmektedir.

Deposite Life Gym Club İletişim Bilgisi
Adres : Deposite Outlet Merkezi Sosyal Tesis, Atatürk Bulvarı, İkitelli OSB, 34306, İstanbul
Tel.: 0 212 671 19 00 (Pbx)
Faks : 0 212 671 72 98
Web Sitesi : www.lifegymsports.com

Deposite Outlet Merkezi Ulaşım
Deposite Outlet Merkezi, Avrupa Yakası’nın gelişim bölgesi İkitelli’de, Organize Sanayi Bölgesi’nin hemen girişinde, son derece merkezi bir konumdadır. Mahmutbey-Yeşilköy TEM bağlantı yolu (Güneşli- Basın Expres Yolu) üzerinde, Atatürk Bulvarı’nın hemen yanında yer alan Deposite Outlet Merkezi, Atatürk Havalimanı’na 9 Km., Atakent ve Başakşehir toplu konutlarına ise sadece birkaç dakika ile ifade edilecek bir mesafededir.

Otobüsle; Atatürk Bulvarı yada Dolapdere Sanayi Sitesi durağında inerek Deposite Outlet Merkezi’ne kolayca ulaşabilirsiniz.

Metrobüsle; Metrobüs ile Yenibosna’ya kadar gelebilir ve Yenibosna’dan kalkan otobüsler ile Deposite Outlet Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Deposite Ofis – Depo – Outlet Alışveriş Merkezi 2016 İletişim Bilgisi
Adres : Atatürk Bulvarı, OSB, 34306, İkitelli – İstanbul
Tel.: 0 212 671 67 30 (Pbx)
Faks : 0 212 671 67 33

Deposite Ofis – Depo – Outlet Alışveriş Merkezi 2016 İnternet Sitesi :
www.deposite.com.tr

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.