Dorian

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER

Dorian

Kategori:Konser Parti

Tarihler:03 Temmuz 2014 Perşembe

03 Temmuz 2014 Perşembe

Yer:Hard Rock Cafe

Ücret:Ücretsiz

Hard Rock Cafe Konserleri Hız Kesmeden Devam EdiyorHer hafta Perşembe akşamları Ücretsiz Canlı Müzik konserleriyle farklı şarkıcı ve grupları ağırlamaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul, geçtiğimiz hafta sahnesinde Moğollar’ı ağırladı.

Moğollar, Moğolistan dönüşü verdikleri ilk İstanbul konserlerinde “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Devlerin Aşkı” ve “Bir Şey Yapmalı” gibi klasikleşmiş parçalarıyla dinleyicileri kendilerine hayran bıraktılar.
Hard Rock Cafe Istanbul 3 Temmuz’da da Dorian ile Buluşturacak Live Music geceleriyle klasikleşmiş olan Hard Rock Cafe, İstanbul’da da geleneği bozmuyor ve 3 Temmuz Perşembe akşamı Live Music sahnesini Dorian’a ayırıyor. 2013 yılında yayınladıkları “İstanbul” singleları ile yeni albüm için heyecanımıza heyecan katan Dorian daha fazla bekletmeden Şubat 2014’te yeni albümü dinleyicilerine sundu. Albümün sonbahar turnesine çıkmadan Hard Rock Cafe Istanbul’da konser verecek olan grup “Yeniden Hayata”, “Bakma Yüzüme” gibi sevilen parçalarının yanında yeni albüm şarkılarıyla da dinleyicisini coşturacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.