Espark Alışveriş Merkezi

Eskişehir Alışveriş Merkezleri
Espark AVM
Espark AVM

150 Mağaza, toplam 1.100 araçlık kapalı ücretsiz otopark, 3M Migros hipermarketi cafe, fast food, retoran, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları, 9 salonlu Cinebonus sinemaları, ziyaretçilerine hizmet vermektedir.
Merkezde ayrıca ücretsiz olarak faydalanabilinen iki adet bebek odası, revir odası ve mescit odası bulunmaktadır. Gerektiğinde engelli ziyaretçiler tarafından kullanılabilinmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur. Bebekli ailelerin gerektiğinde kullanabileceği bebek arabaları ve fast food katında bebek mama sandalyeleri de hizmetlerindedir.

Toplam 8 kattan oluşan alışveriş merkezi büyük Migros hipermarketi, çocuk oyun alanı, terzi, lostra, eczane, kuaför salonu, elektronik eşya, ev tekstili, kozmetik , kitap, müzik oyuncak, spor mağazaları ile küçük büyük, bay bayan herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Toplam 45.000 metrekarelik kiralanabilinir alan ile Espark Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçiler için bir buluşma noktasıdır. ECE Türkiye yönetimi daima ileriye dönük

Yenilikçi ve ilginç projeleri ile ziyaretçilere farklı seçenekler sunabilmeyi hedeflemektedir. Yıl boyunca düzenlenen çeşitli aktivitelerle ziyaretçilere farklı atmosferlerde unutamayacakları anılar yaşatılmaktadır. Açılışından beri lider konumunu koruyan ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi olmayı sürdüren Espark Alışveriş Merkezi birbirinden ilginç ve çarpıcı aktiviteleriyle büyük küçük herkesin ilgi odağı olmayı sürdürecektir.

İstanbul’da 6 alışveriş merkezinin yönetimini yapan Ece Türkiye, Türkiye’deki ilk yatırımı için Eskişehir’i seçti. 150 mağazanın yer alacağı Espark Alışveriş Merkezi, 100 milyon yatırımla yapılacak.
Alman kökenli Ece Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Ece Türkiye, Türkiye’de MetroCity, Beylikdüzü Migros, CarrefourSA Maltepe Park ve Town Center’in aralarında bulunduğu 6 alışveriş merkezinin yönetimini yapıyor. Avrupa’da daha çok yatırımcı kimliği ile tanınan firma, Türkiye’deki ilk yatırımını Eskişehir’de Espark Alışveriş Merkezi ile yapacak. Gelecek planları ise İstanbul ve Anadolu’nun değişik illerinde kendi yaptığı alışveriş merkezleri ile büyümek.
Ece Türkiye’nin Eskişehir’de yapacağı Espark, 100 milyon dolarlık bir yatırım. Nisanda temeli atılacak alışveriş merkezi, 2007 yılının sonbaharında faaliyete geçecek. Ece Türkiye Genel Müdürü Aydın Yurdum, “Bu proje ile Türkiye’deki ilk yatırımımızı gerçekleştiriyoruz. Espark, Eskişehir’in yüzünü değiştirecek bir proje olacak” dedi.

Espark Alışveriş Merkezi Sinemaları
Cinebonus Sinemaları : 0 222 333 05 15

Espark Alışveriş Merkezi, Anadolu Üniversitesi’ne ve şehrin popüler alışveriş gezi yolları olan Doktorlar, İki Eylül ve Hamamyolu Caddeleri’ne de yürüme mesafesindedir. Espark’a, bu merkezi konumu itibari ile özel ve toplu taşıma araçları tramway ve otobüs ile de çok rahat ulaşabilirsiniz.

Espark AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Eskibağlar Mah. Üniversite Cad. No:21, 26170, Eskişehir
Tel.: 0 222 333 03 30
Faks : 0 222 333 03 40

Espark AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.espark.com.tr

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.