Espark AVM’de Masal Dünyası

ETKİNLİKLER
ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi aktivitelerine devam ediyor.
Masal dinlemeyi veya kendisine masal okunmasını hangi çocuk sevmez ki? Her Çocuğun hayatında çok sevdiği bir masal mutlaka vardır. Defalarca bunları dinlemekten de bu masalların okunmasından hiç usanmazlar.
Çocukları eğlendirirken eğiten, onlara hayata hazırlayan, doğruyu ve güzele yönelten, onlara iyi bireyler olmalarını öğütleyen edebiyat türümüz olan masallar çocukları dış dünya konusunda bilgilendiriyor, onların hayal kurma yeteneğini geliştiriyor, iyilerin ödüllendirileceğini kötülerin cezalandırılacağını gösteriyor. En önemlisi ana dilimizi düzgün kullanmayı öğretiyor. Bu nedenlerden dolayı çocukların eğitiminde masallardan mutlaka yararlanmak gerekiyor.

Espark Alışveriş Merkezi, Paylaşım Anaokulu işbirliğiyle miniklerin duygusal ve sosyal gelişmelerine katkıda bulunuyor.

01 Şubat 2012 Çarşamba günü saat 13:30’da Espark Alışveriş Merkezine gelen minik ziyaretçiler hayvanlarla ilgili drama çalışması yaptılar ve hep birlikte resim yaptılar. Bütün minikler çok mutlu vakit geçirdiler.

Her Çarşamba saat 13:30’da Espark Alışveriş Merkezi’nde çocukların hayal dünyalarını gerçekleştirecek aktiviteye bütün minik ziyaretçiler davetli.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.