Far East Movement

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER, Hobi ve Eğlence, Konser

Far East Movement

2003 yılında kurulan Far East Movement, adını grubu kuran Kev Nish (Kevin Nishimura) Japonya ve Çin kökenli, Prohgress (James Roh) ve J-Splif (Jae Choung) Kore kökenli, DJ Virman (Virman Coquia) ise Filipinli-Amerikan kökenli olması nedeni ile bu ismi aldı. “Round Round” şarkısı “The Fast and the Furious: Tokyo Drift” de olmak üzere, CSI Miami, CSI New York, Gossip Girl ve Finishing the Game gibi film ve dizilerde yer aldıktan sonra büyük bir ün kazanan grup, pek çok ünlü şarkıcıyla birlikte çalıştı.

Jay-Z, Kid Cudi, Sean Paul, New Boyz, Pitbull, Lil Jon, LMFAO, Ya Boy, Flo Rida ve The Black Eyed Peas gibi isimlerle düet yaptı.

En önemli çıkışlarını ise “Like a G6” ile yapan grup, Billboard Hot 100’de ilk sırayı aldı. “Live My Life” isimli şarkısıyla kariyerinin doruk noktasını yaşayan grup, bu şarkıya LMFAO grubundan RedFoo ve Justin Bieber ile “Live My Life” adlı parçanın remix’ini yaptı.

Grubun üyelerinden Prohgress, “Bir programında Kayne West’i izledik, o kadar müthiş bir şovdu ki, seyircilere havlusunu attığında insanlar o havlu için savaşıyordu. İşte böyle bir enerji ile, böyle bir şov için geliyoruz” dedi.

“Bizim en büyük özelliğimiz hayranlarımız ile birbirimize nasıl bağlı olduğumuz… Bizim şarkılarımızı dinleyen ve eğlenenleri gözlemleyerek, nasıl tepki verdiklerini ölçerek yeni şarkılarımızı yapıyoruz, sahne aldığımız yerlerdeki enerjiler bizi yeni şarkılara götürüyor. Bu sefer de yeni şarkının gelebileceği kadar müthiş enerjili bir show için geliyoruz” diyen J-Splif, yeni bir şarkının Halikarnas’tan çıkabileceğinin sinyallerini verdi.

29 Temmuz 2014 22:00
Halikarnas Disco, Muğla

Bilet Fiyatları
1. Kategori – 100.00 TL
– 18 Yaş sınırı vardır.
– Profesyonel kayıt cihazları salona alınmaz.
– Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.
fareastmovement_04

fareastmovement_02

fareastmovement_03

fareastmovement_01

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.