Ford Binek Araç Kampanyası Başladı

Ford Binek Araç Kampanyası Başladı

Anasayfa Manşet, İndirim

Ford Binek Araç Kampanyası Başladı . Ford Binek Araç Kampanyası Başladı.. Türkiye ve Dünya’nın en önemli otomobil markalarından birisi olarak lanse edilen Ford, bu yaz için sizlere kaliteli bir kampanya sunmaktadır. Özellikle de 1.000 TL’ye varan indirimleri içeren bir kampanya sunmakta olan Ford binek araç kampanyası sayesinde sizlerin sorunsuz bir şekilde hayalinizdeki otomobile sahip olmanız mümkün olacaktır. Her şey dahil bir paket işlevselliği ile şekil almakta olan Ford binek araç kampanyası ile sizlerin geçmiş zamanlara oranla çok daha sağlam ve alternatif kredi ile faiz ödeme imkanlarından yararlanmanız mümkün olacaktır. Bu kampanya Ford yetkili servislerinde yapılacak olan Ford orjinal yedek parça ve aksesuar harcamalarında geçerli olacak. Hayatınızı çok daha güzel ve olumlu bir şekilde geliştirmek adına Ford binek araç kampanyası sayesinde, net bir şekilde kendinize özel bir kredi araç işleyişi oluşturmuş olacaksınız. Üstelik müşterileri ile iletişimi her zaman üst seviyelerde tutmasını kendisine ilke olarak benimsemekte olan Ford yönetimi kapsamında da sizlerin farklı sürprizleri de içerisinde bulunduruyor. Öyle ki tüm araç alımlarında  Fkasko almanız durumunda 200 TL değerindeki Ford servis hediye çeki de sizlerin olacaktır. Tüm bunların yanında Ford binek araç kampanyası süresi boyunca online olarak ya da en yakın yetkili ford satış bayilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Her zaman yetkili bir kişi tarafından da gerekli olan bütün bilgi akışlarını alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydanalabilir?

Ford binek araç kampanyasından rent a car şirketleri ve oto araç kiralama şirketleri yararlanamaz. Bunun dışında da pek çok kesimin sıkıntısız bir şekilde yararlanabilme imkanı olacaktır. Bunun için az önce de belirtmiş olduğumuz üzere bütün bu bahsettiğimiz aşamaların tamanını uygulamaya geçmeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?      

Ford binek araç kampanyasına katılım aşamaları hem online, hem de bire bir görüşmelerle gerçekleşebilir. Tabii bu hususlarda online olarak gerçekleşebilecek bir aşamanın işinizi bir hayli kolaylaştıracağını da bilmenizi isteriz. Sorunsuz ve ileri seviyeli bir kampanya işleyişine sahip olan Ford binek araç kampanyasında, belirtilen aylık %0.89 kampanya faizi ile şekil alacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?           

Ford binek araç kampanyasının geçerli olduğu tarih, 11 Temmuz 2016’dır. Bu tarihe kadar geçen zaman içerisinde de rahatlıkla Ford binek araç kampanyası için ilgili başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelecektir. Her zaman müşterilerinin memnuniyetini mutlak bir kampanya işleyişi ile pekiştirmekte olan Ford’un bu kampanyasından her daim memnun kalabilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde kolay ve her keseye uygun ödeme biçimlerini de içerisinde bulundurmakta olan Ford binek araç kampanyası için dikkat etmeniz gereken bazı özellikler, şartlar ve ayrıcalıklar da vardır.

Tarife Özellikleri Nelerdir?                          

Ford binek araç tarifesinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri de sizler için şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kampanya her şey dahil finans paketi kapsamında alınmaması Mondeo, C-Max ve Kuga için 40.000 TL, 20 ay, %99 faiz geçerli olacaktır.
  • 200 TL hediye çeki Ford yetkili servislerinde ve Ford araçları için geçerli olacaktır.
  • Kredi tahsis tutarları her zaman aynı işleyişle şekil alacaktır.
  • Kampoanya Ford’un belirtmiş olduğu tarihler içerisinde başvuruda bulunulduğu takdirde geçerli olacaktır.

Bütün bu aşamaların tamamını göz önüne aldığımız zaman zaten sizlerin bir çırpıda istediğiniz aracı alarak, uygun ödemelere geçişi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelecektir. Ford binek araç kampanyasındaki bütün tarife ve özellikler bahsetmiş olduğumuz gibidir. Sizlerde bu özelliklere göre fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz. Unutmayın son gün 11 Temmuz.

Detaylı bilgi ve bilgilendirilme için TIKLAYINIZ.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.