Forum Antalya Avm

ANASAYFA, Antalya Alışveriş Merkezleri

Forum Antalya, 230.000 m2 üzerine inşaa edilmektedir. Küçük bir Akdeniz kenti görünümünde tasarlanan Forum Antalya bünyesinde Modern Sanat Merkezi, kent park ve meydan, akvaryum, kültürel etkinliklerin gerçekleştirileceği alanlar ve eğlence merkezleri de yer alacaktır.

Türkiye’nin gözde turistik kentlerinden Antalya, Forum Antalya projesi ile uluslararası standartlarda yepyeni bir alışveriş ve yaşam merkezine kavuşacaktır.

Antalya’nın kuzeyinde yer alan Forum Antalya, kent merkezine doğusundan ve batsndan geçen ana yollarla bağlantılıdır. Belirli kapalı alanları olan üç katlı, kısmen açık bir alşveriş merkezi olarak tasarlanan Forum Antalya’nın yılda 20 milyonun üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçi çekmesi beklenmektedir.

Kent parkından akvaryuma; modern sanat merkezinden alışveriş ve eğlence alanlaına dek pek çok birimi içinde barındıran merkezde 4.000 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanı bulunacaktır. Eşsiz mimari özellikleriyle öne çıkan Forum Antalya’nın mimarisi küçük bir Akdeniz kentini yansıtacaktır. Yerel ve tarihi sembollerin de yer aldığı alışverş merkezi, Antalya’nın yeni kent merkezi olarak inşaa edilecektir. Forum Antalya’da, büyük bir hipermarket, uluslararasıbir yapı market, ulusal ve uluslararası markalar yer alacaktır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.