“Forum İstanbul”vRoll-net ile En Yaratıcı Videonu Paylaş!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, ETKİNLİKLER

Tarih: 1 – 30 Nisan 2012

Roll-net ile en yaratıcı videonu paylaş, 500 TL değerinde Decathlon hediye çeki kazanma şansını yakala!

1-30 Nisan 2012 tarihleri arasında Rollnet kullan videonu çek Youtube’a yükle, Linki bora.atalay@decathlon.com adresine ad, soyad ve iletişim bilgilerinle birlikte gönder 500 TL değerindeki Decathlon hediye çeki senin olsun.

Rollnet ile dilediğiniz her yerde, masa tenisi keyfini yaşayabilirsiniz…okulda, işte, tatilde, dilediğiniz her yerde. Üstelik Artengo Rollnet´i çok uygun fiyata Forum İstanbul Decathlon mağazasında bulabilirsiniz. Rollnet ile “Özgür Olun! kuralları siz belirleyin!

Yarışma Katılım Koşulları:
Rollnet video yarışması Turksport Spor Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. (“Decathlon”) tarafından düzenlenen, ödüllü bir yetenek yarışmasıdır.

Yarışmacılar, yaratıcı, farklı ve alışılmışın dışında, kendi çektikleri özgün, yaratıcı, ilginç, en güzel buldukları videolarını paylaşacak ve birinci seçilen yaratıcılık konusunda en başarılı video ödülü alacaktır.

Videolar sadece rollnet kullanılarak oynanılan masa tenisi görüntülerini içermelidir.

Yarışma 18 yaşını doldurmuş herkese açıktır. Video başka yerden alıntı olmamalıdır.

Video en az 1 en fazla 5 dakika olmalıdır.

Decathlon şiddet ve cinsellik içeren, yasal olmayan aktivitelere ve genel ahlak kurallarına uygun olamayan öğelere sahip uygunsuz içerikli tüm videoları reddetme hakkına sahiptir.

Sadece 1-30 Nisan 2012 tarihleri arasında gönderilen linkler arasında değerlendirme yapılacaktır.

Ödül kazanabilmek için katılımcının ad soyad ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmesi zorunludur

Yarışma jürisi, Decathlon yetkililerinden (Decathlon Bayrampaşa Mağaza Müdürü, Raket Sporları Departman Müdürü, oluşmaktadır.

Birinci seçilen video 13 Mayıs 2012 tarihinde DECATHLON internet sitesinden ilan edilecektir.

Ödül kazananlara ayrıca, e-mail gönderilerek veya telefon ile ulaşılacaktır, ödül kazanımı ve sunumu ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. İlanı takiben ödül kazanana, başvuru bilgilerinden ulaşılmaz ya da kendisi Decathlon ile iletişime geçmez ise, ödüle sahip olma hakkını kaybedeceğini kabul eder. Böyle bir durumda, ödül hakkı en başarılı bulunan dereceye girenler sırasındaki bir sonraki video sahibi katılımcıya geçer.

Birinci seçilen videonun sahibi 500.-TL değerinde DECATHLON hediye çekine hak kazanacaktır.

Ödül kazanan katılımcıların nüfus cüzdanı ve adres bilgilerini ibraz etmesi zorunludur.

18 yaşından küçükler ve Decathlon çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları videolarının özgün nitelikte ve hukuki açıdan kendileri tarafından kayda alındığını, kendilerine veya izin aldıkları yakınlarınına ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukuktan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.

Decathlon’un yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Decathlon, ayrıca yarışmayı durdurma, iptal etme, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Katılımcıların yarışma için verdikleri kişisel bilgiler, sadece Rollnet yarışmasının amaçları için kullanılacak ve yarışma bittiği gibi imha edilecektir.

Rollnet yarışmasına katılmak, tüm bu kuralların kabul edildiği anlamına gelir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.