Forum Kayseri Alışveriş Merkezi

Kayseri Alışveriş Merkezleri
Forum Kayseri Alışveriş Merkezi şehrin merkezinde, eski şehir stadyum arsasında yer almaktadır. Şehir merkezinden geçen ana ulaşım ağı ve köprülü kavşaklar ile kesişen konumu itibariyle proje kusursuz bir erişebilirliğe sahiptir. 75.500 m2’lik arsa alanı üzerinde geliştirilecek olan Forum Kayseri Alışveriş Merkezi konumu ile parekende sektörü için büyük önem taşımaktadır.
Forum Kayseri Tanıtım Videosu:

Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, havaalanı-Erciyes güzergahı ve yeni yapılan raylı sistem güzergahı olması, şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşme noktalarında bulunması nedeni ile yanlızca Kayseri ili için değil aynı zamanda yakın mesafedeki Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre iller içinde bir ticaret, sosyal ve kültürel cazibe merkezi haline gelecektir.

Yaklaşık 65.000 m2 kiralanabilir alana sahip olacak dört katlı projede; hipermarket, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı mağazalar, sinemalar, restoranlar ve parkların yanı sıra 2.000 araçlık açık ve kapalı otoparkta yer alacaktır. Konut, ofis ve otel ünitelerinin de bulunacağı proje, mimarisiyle bölgeye değer katacaktır. Günışığının içeri süzüldüğü proje, açık terasları ve çevresini tamamen saran şehir parkı ile vazgeçilmez bir buluşma noktası olacaktır. Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, 2011 yılının üçüncü çeyreğinde ziyaretçileri ile buluşacaktır.

Forum Kayseri AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Merkez – Kayseri

Forum Kayseri AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.mdcturkmall.com

Benzer Haberler

1 Yorum “Forum Kayseri Alışveriş Merkezi

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.