Forum Kayseri Avm

Avm Haber, Kayseri Alışveriş Merkezleri

Forum Kayseri Avm Açıldı; Forum Avmler’ine biryenisi daha eklendi.

Türkiye’de alışveriş merkezi yatırımları bulunan Hollanda merkezli Multi şirketi, Türkiye’deki onuncu AVM’sini Kayseri’de hayata geçirdi. Bu projede AVM ile birlikte bir rezidans ve otel de bulunuyor.
250 milyon Euro’ya maliyetle inşa edilen Forum Kayseri bugün kapılarını açıyor. Multi Development Türkiye CEO’su Hulusi Belgü, Forum Kayseri ile birlikte Türkiye’deki AVM sayısını 10’a ve kiralanabilir alanlarını da 720 bin metrekareye çıkardıklarını söyledi. Türkiye’de 20 bin metrekare üzeri kiralanabilir alana sahip AVM’ler içinde Multi, Kayseri ile birlikte yüzde 15’lik bir paya sahip oldu. 65 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Forum Kayseri’de 200 mağaza yer alacak.

Forum Kayseri Avm Video:

Kayseri’deki AVM ile 3 bin kişiye doğrudan istihdam sağlanacağını belirten Hulusi Belgü, “Türkiye’de 1915 mağazamız var, bizim yaptığımız AVM’lerle Türkiye’de 35 bin kişiye de istihdam sağlamış oluyoruz. Önümüzdeki dönemde 6 AVM daha açacağız. Bunların yatırım tutarı kabaca 600 milyon Euro. Bunlar 10-12 bin kişilik yeni istihdam doğuracak.” diye konuştu. 2004’ten bu yana Türkiye’de 3,2 milyar Euro yatırımla 9 AVM açtıklarını belirten Belgü, 1’i inşaat halinde 6 yeni projeyi daha yürüttüklerini kaydetti. Belgü, 2013 yılında AVM sayılarının 16 olmasını planladıklarını söyledi. Belgü, Forum AVM’lerin 2010 yılına göre yüzde 23 artışla 110 milyon ziyaretçiye ve cirolarının da yüzde 37 artışla 3,6 milyar Euro’ya ulaştığını kaydetti.

FORUM KAYSERİ AÇILDI

Avrupa standartlarındaki projeleriyle geleneksel alışveriş anlayışını değiştiren, Türkiye’yi keyifli alışverişle tanıştıran Multi Development Türkiye, simdi de Kayseri’de yepyeni bir yaşam merkezi kuruyor. Şehrin tam merkezinde yer alan Forum Kayseri, yalnızca Kayseri için değil, aynı zamanda yakın mesafedeki Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre iller için de ticari, sosyal ve kültürel bir cazibe merkezi olacaktır.

Yaklaşık 64.000 m² kiralanabilir alana sahip olacak 4 katlı projede hipermarket, ulusal ve uluslararası çeşitli markaların yer aldığı mağazalar, sinemalar, restoranlar ve parkların yanı sıra 2.000 araçlık açık ve kapalı otoparklar yer alıyor. Hollandalı T+T Design ve İspanyol L35 tarafından tasarlanan, uygulama projeleri Türkiye’de ERA tarafından yapılan proje, ana cephelerinde yer alan Kayseri taşları ve yerel mimariye özgü kemerleri ile modern ve geleneksel yapıyı biraraya getiriyor. Gün ışığının içeri süzüldüğü proje, açık terasları ve çevresini tamamen saran şehir parki ile tüm Kayserililer için vazgeçilmez bir buluşma noktası olma özelliğini taşıyor. Forum Kayseri, 21 Aralık 2011 Çarşamba günü saat 13:00’de kapılarını misafirlerine açtı.

Forum Kayseri Avm MÜŞTERİ HİZMETLERİ

DANIŞMA

Giriş katı YKM önünde danışma noktamız bulunmaktadır. Sizlere her türlü istek ve ihtiyaçlarınız için saat 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir.

BROŞÜRLER VE DİJİTAL YÖNLENDİRMELER

Forum Kayseri’de mağazalar ve hizmetler hakkında bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlayacak broşürlerimizi Danışma’dan temin edebilir, ayrıca alışveriş merkezi içinde çeşitli noktalarda yer alan dijital yönlendirmelerden de faydalanabilirsiniz.

FORUM TAKSİ

Forum Kayseri Taksi konforunuz için hizmet vermektedir.

HASTA VE ENGELLİ HİZMETLERİ

Hasta ve engelli ziyaretçilerimizin Forum Kayseri’de rahat edebilmeleri için Danışma’dan temin edebilecekleri tekerlekli sandalyeler, alışveriş merkezi içerisinde bulunan özel tasarımlı ankesörlü telefonlar, katlar arası ulaşımda kullanabilecekleri asansörler ve hatta engelliler için özel tasarlanmış tuvaletler bulunmaktadır.

AİLE VE BEBEKLERE YÖNELİK HİZMETLER

Forum Kayseri, bebekli ve küçük çocuklu ailerin hayatlarını kolaylaştıracak birçok hizmet sunmaktadır.

Bebeklerin emzirilebildiği, bakımlarının yapılabildiği, içinde bebek bezi otomatı, mikrodalga fırın ve biberon ısıtıcılarının da bulunduğu 5 adet bebek odası Forum Kayseri içerisinde yer almaktadır.

Aile odaları anne, baba ve çocukların rahatı için düzenlenmiştir.
Yemek katında mama sandalyeleri, çocuklu aileler için özel yemek ve oyun alanı bulunmaktadır. Bu alanda da mikrodalga fırın ve biberon ısıtıcıları hizmetinize sunulmuştur.
Tüm bebek arabalarını Danışma’dan temin edebilirsiniz.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR

Forum Kayseri’de küçük çocukların neşeli dakikalar geçirecekleri çocuk oyun alanları bulunmaktadır.

DİNLENME ALANLARI

Forum Kayseri ziyaretçilerinin rahatı ve konforu için düzenlenen dinlenme alanlarında yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

ATM

Forum Kayseri ziyaretçileri, bankacılık işlemleri için ATM makinelerimizden hizmet alabilirler.

ANKESÖRLÜ TELEFONLAR

Forum Kayseri’nin birçok noktasında ankesörlü telefonlar hizmetinize sunulmuştur.

KAYIP VE BULUNTU EŞYA KONTROLÜ

Forum Kayseri’de kaybettiğiniz tüm eşyalarınız için kayıt tutulmakta, titizlikle araştırma yapılmakta ve kime ait olduğu tespit edildiğinde sahiplerine teslim edilmektedir.

OTOPARK

2000 araç kapasitesine sahip Forum Kayseri otoparkı ücretsizdir. Engelli ziyaretçilerimiz ve hamileler için AVM kapılarına yakın yerlerde özel park alanları bulunmaktadır. Bisiklet veya motosikletle gelen ziyaretçilerimiz için de özel park alanları mevcuttur.

MESCİT

Forum Kayseri’de ziyaretçilerimizin ibadetlerini gerçekleştirebilecekleri mescit bulunmaktadır.

KABLOSUZ İNTERNET HİZMETİ

Alışveriş merkezimizin her noktasında kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret ederek, alışveriş merkezindeki yenilikleri öğrenebilir görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Üyelik sisteminin avantajlarından hemen yararlanmaya başlamak için: www.forumkayseri.com

İLK YARDIM ODASI

Sağlığınız bizim için her şeyden önemlidir. Merkezimizi ziyaretiniz sırasında yaşayabileceğiniz herhangi bir sağlık sorununa en hızlı ve doğru şekilde müdahale edecek bir sağlık ekibimiz ve İlk Yardım Odası’nda sağlık malzemeleri bulunmaktadır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.