Galleria Alışveriş Merkezi Ankara

Ankara Alışveriş Merkezleri

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi Ankara’nın batı yakasında, Ümitköy – Çayyolu mevkiinde inşa edilmiş, 20.000 m² kullanım alanına sahip Shopping Mall tipi bir ticaret merkezi olarak 1995 yılı Ekim ayında hizmete açılmıştır.

Binanın tamamı Bezci İnşaat tarafından kendi öz kaynakları kullanılarak yapılmış olup işletmesi yine aynı kuruluş tarafından Galleria Ankara Yönetimi adı altında yapılmaktadır.

Bina içinde bulunan bütün bağımsız bölümler Galleri Ankara Alışveriş Merkezi Yönetimi tarafından kiraya verilmek suretiyle işletilmektedir.

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nin 2 adet ana, 3 adet yan girişi olmak üzere toplam 5 girişi mevcuttur. Toplam 1000 aracın park edebileceği kapalı ve açık otopark müşterilerimize hizmet vermektedir.

Toplam 103 mağazada giysiden ayakkabıya, mefruşattan mobilyaya, beyaz eşyadan hediyelik eşyaya, parfümeriden kuaföre kadar müşterilerin aradığı her şeyi kolayca bulabileceği geniş bir yelpazede hizmet veren Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nin fast food bölümünün de lezzetini unutmamak gerek. Toplam 16 dükkanda, kebaptan köfteye, sandviçten kumpire, mantıdan tatlıya, ev yemeklerinden taze sıkılmış meyve sularına dek tüm lezzetli ürünler müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nde hipermarketin yanı sıra, eğlence merkezi (internet kafe, bowling-bilardo ve çocuk oyun alanı) yemek alanı ve genel amaçlı kullanıma uygun toplam 103 dükkan hizmet vermektedir. Bowling salonunda lig usulü turnuvalar düzenlenmektedir. Alışverişe gelen aileler çocuk oyun alanındaki özel alana çocuklarını rahatlıkla bırakabilmektedir.

Geniş ölçekli bir kitap fuarının yanı sıra, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim tarihlerindeki milli bayramlarımız ile Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde klasik müzik, Türk Müziği, halk müziği ve pop tarzı müzik dinletileri, folklor gösterileri, animasyonlar, çocuklara yönelik palyaço gösterileri ve uygulamalı sanatsal etkinlikler ile çevre okulların bilim şenlikleri, folklor etkinlikleri de kültürel etkinlikler olarak Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nde devam ettirilmektedir.

Acıktığınızda değişik lezzetler tadabileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulabileceğiniz, çocuklarınızla birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz, keyifli ve güvenli bir alışverişin adresi 12 yıldan bu yana olduğu gibi, bugünden sonra da Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’dir.

Galleria Ankara AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : 8. Cadde, No: 53, 06530, Ümitköy, Yenimahalle – Ankara
Tel.: 0 312 235 04 61
Faks : 0 312 235 62 20

Galleria Ankara AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.galleriaankara.com

Benzer Haberler

1 Yorum “Galleria Alışveriş Merkezi Ankara

  • Cidden çok iyi yazıyorsunuz. web adresinizi Yahoo vasıtasıyla keşfettim. RSS beslemelerime ekledim. Yayında olacak bütün içeriklerinizi büyük bir heyecanla bekliyor olacağım. İyi bloglamalar dilerim.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.