Garajistanbul’da Konserler

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER

19 EKİM -02 KASIM TARİHLERİNDE GARAJİSTANBUL’DA KONSERLER DEVAM EDİYOR !

Garajistanbul’da Konserlerinde yer alıcak isimler Hayko Çepkin, NTFO ve Thyladomid, “Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir Traktöre Mektuplar” tiyatro oyunu, Techno’nun kraliçesi Nicole Moudaber, Nicole Moudaber ve Marco Bailey Warehouse, Marco Bailey,”Yaşlı Çocuk” tiyatro oyunu, Feridun Düzağaç,”Nereye Gitti Bütün Çiçekler” tiyatro oyunu, müthiş komedi “Shakespeare’in Bütün Eserleri-Hafif Kısaltılmış”, Ümit Besen,Ceyl’an Ertem, Max & Iggor Cavalera,Ayşegül Aldinç; garajistanbul’da sahne alacak. 

Garajistanbul’da Konserlerde sahne alacak isimler kendine has yorumlarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir atmosfer yaşatacak. Garajistanbul’da 19 Ekim-02 Kasım tarihleri arasında her gün inanılmaz sanatçılarla keyifli bir konserde olmak isterseniz şimdi sanatçılarımıza göz gezdirin !

 

hayko_cepkin_00001

Hayko Cepkin, “Beni Büyüten Şarkılar Vol.1” albümüyle garajistanbul’da sevenleriyle 21 Ekim’de  buluşuyor. 

‘Sakin Olmam Lazım’, ‘Tanışma Bitti’, ‘Sandık’ ve ‘Aşkın Izdırabını…’ albümleri, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye’de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, yepyeni albümü ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ konserlerine devam ediyor!

Ocak ayında DMC etiketiyle çıkardığı ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ cover albümü, Hayko Cepkin’in çocukluğundan gelen unutulmaz şarkıların kendine has düzenlemeleriyle yeniden karşınızda!

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

ntfo_thyladomid_2016_1Cumartesi gecelerinin yeni konsepti Warehouse, 22 Ekim Cumartesi gecesi house müziğin iki dinamik ismi NTFO ve Thyladomid’i ağırlıyor.

 

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

 

hafizasinikaybeden_01Yusuf Demirkol’un yönettiği “Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir Traktöre Mektuplar” tiyatro oyunu, 25 Ekim’de garajistanbul sahnesinde.

“Ba-tiyatro, yeni oyunu “Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir Traktöre Mektuplar’ın prömiyerini garajistanbul’da yapıyor.

“Girişi küçük bir bahçeye açılan bir evde kalıyoruz burada. Üst kattaki komşularımız çok yardımcı oluyorlar. Annemi yalnız bırakamıyoruz evde, bazen onlara emanet ediyoruz.”

Bir ailenin üç kuşak hikayesinden arta kalan mektupların, kaybolan eşyaların, insanların ve fotoğrafların ardında bıraktığı yas.

Geceleri sokaklarda dolaşan bir müze.
Sahibini kaybeden bir traktör.
Bir dostluk hikayesi.

“Ben iyiyim, Paris’e ilk gittiğim gibi değil, kendimi idare edebiliyorum. Türkiye’den gelen bir öğretmen arkadaşımız çok yardımcı oluyor. Haberlerini bekliyorum.”
Bilet almak için tıklayınız

 

nicolemoudaber2016_1Techno’nun kraliçesi Nicole Moudaber, 28 Ekim Cuma gecesi garajistanbul’un yeni konsepti Warehouse sahnesinde.

 

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

 

 

marcobailey_nicole_00228 Ekim ve 29 Ekim gecesi techno’nun iki dev ismi Nicole Moudaber ve Marco Bailey Warehouse sahnesinde…

Burn Energy Drink, elektronik müziksevelere tüm hafta sonu dans vaadediyor.

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

 

 

marcobailey2016_01Cumartesi gecelerinin yeni alışkanlığı Warehouse’ta 29 Ekim Cumartesi gecesi deck’lerin başında Marco Bailey var.

Bu özel gecede Marco Bailey’e Türkiye’nin en kıdemli DJ’lerinden U.F.U.K. ile Ömür & Altan eşlik edecek.

 

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

 

yaslicocuk2016_1Yeşim Özsoy’un yazıp yönettiği “Yaşlı Çocuk” tiyatro oyunu, 1 Kasım’da garajistanbul sahnesinde izleyicisiyle buluşuyor.

“İstanbul Uluslararası Tiyatro Festivali ve GalataPerform ortak prodüksiyonu olan “Yaşlı Çocuk”, gerçeklerden yola çıkarak bir ütopya yaratma arzusunun ürünüdür.

Yaşlı Çocuk özünde dört “yaşlı çocuğu” konu edinir. Suriye’den kaçarken, Bodrum üzerinden Kanada’ya gitme çabası ölümle sonuçlanan ve cesedi Ege sahiline vuran 3 yaşındaki Aylan Kurdi, Gazze’deki Al-Shati kampındaki çocuk parkına düşen bombayla ölen 8 çocuk arasında olan 8 yaşındaki Jamal Salih I’lyan, Cizre’de çatışma sırasında evinin önünde kurşunlara maruz kalan ve sokağa çıkma yasağından dolayı cesedi derin dondurucuda saklanan 10 yaşındaki Cemile Çağırga ve Ankara’daki barış mitingi sırasındaki bombalamada babasıyla hayatını kaybeden 9 yaşındaki Veysel Deniz Atılgan’ın hayatlarından yola çıkarak hayal edilmiş ve yazılmıştır.

Oyun; Aylan, Cemal, Cemile ve Veysel nezdinde farklı coğrafyalarda farklı sebeplerle öldürülmüş, hayatını kaybetmiş savaşa, şiddete ve haksızlığa maruz kalmış tüm çocuklara ithaf edilmiştir. Onlar oyunda tüm çocuklar için bir ütopyayı yaşarlar yani yaşarlar.”

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

feridunduzagaccRock müziğin eskimeyen isimlerinden Feridun Düzağaç, 4 Kasım’da garajistanbul’da en sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek.

Kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu “Tını” grubuyla başlayan Feridun Düzağaç, 1997 Ocak ayında “Beni Rahatta Dinleyin” albümünü; 1998 Temmuz’unda da İstanbul’da yazdığı şarkılardan oluşan ikinci solo albümü “Köprüden Önce Son Çıkış”ı çıkardı. 2000 yılında yayınlanan “Bülent Ortaçgil’e Saygı” albümüne onun “Sevgi” şarkısını seslendirdi.

Yaklaşık 3 yıl sonra, yine tamamen kendi şarkılarından oluşan” © Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir” albümünü; 2003 yılında ise” Orjinal Altyazılı” albümünü çıkarttı. 2004 Ağustos ayında ara albüm ve konser kayıtlarından oluşan “Uzun Uzun Feridun Düzağaç”ı çıkarttı. 2006 yılının başında ise 5. stüdyo albümü olan “Bir Devam Filmi/Siyah Beyaz Türkçe Dublaj”ı çıkaran sanatçı, 2008 yılında “Uykusuza Masallar” albümünü yayınladı. 7. Stüdyo albümü olan “FD 7, Meyil Adresim Sensin” ise 2010 yılı Mart ayında yayınlandı. 2013 Mart ayında yayınladığı “Flu” albümünden sonra 2015 Ekim ayında 9. Stüdyo albümü olan “Başka” sevenleriyle buluştu.

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

nereyegittibutuncicek_002Tuğrul Tülek’in yönettiği “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” tiyatro oyunu, 8 Kasım’da garajistanbul sahnesinde seyircisiyle buluşuyor.

“Bilinmeyen bir coğrafyada, bilinmeyen bir zamanda, bir mülteci kampı…

Burada yaşayan bazı kadın mültecilerin travmalarını onarmaya çalışan bir psikolog ve bu hikayeleri dünyaya duyurmak isteyen araştırmacı bir yazar…

Kadınlar kendi hikayelerini birer birer anlattıkça, bir yandan savaşın ve mülteci olmanın korku ve çaresizliğine tanık olurken
diğer yandan da kadınların kendi aralarındaki ilişkilerin nasıl güçlendiğini görürüz.”

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

shakespeare_kisa_002Londra’da 10 sezon kapalı gişe oynayan müthiş komedi “Shakespeare’in Bütün Eserleri-Hafif Kısaltılmış”, 9 Kasım’da garajistanbul sahnesinde.

Türkiye’de ilk kez, 2013-2014 sezonunun en başarılı genç oyuncuları ödüllü oyuncularıyla…

Üç ne yaptığını bilmez erkek oyuncu, hemen hemen hazırlıksız ve pek bilgileri de olmadan Shakespeare’in bütün eserlerini birden oynayabileceklerini iddia ederler; Hamlet, Ophelia, Rome, Juliet…

Jül Sezar, Macbeth, Othello, Desdemona, cadılar , periler derken işler karışır, çılgınlık boyutuna erişir.

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

umit-besennnUsta sanatçı Ümit Besen bu kez “Başka” bir konser ile Garajİstanbul’da! 11 Kasım’da garajistanbul sahnesinde.

Son dönemde piyano dışındaki diğer enstrümanlara olan hâkimiyeti ile de kendinden söz ettiren, davul ve elektro gitar çalarak rock parçalarını ustaca yorumlayan Ümit Besen, bu defa “BAŞKA” tarzda bir konser ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

DMC etiketiyle 17 Haziran’ da iTunes’ da, 23 Haziran tarihinde müzik marketlerde yer alan merakla beklenen yeni albümü “Başka“ nın repertuvarında Teoman, Mirkelam, Emre Aydın, Manga, Yüksek Sadakat, Pinhani, Grup Seksendört, Leyla The Band’ den beğeniyle dinlenen rock şarkılarına yer veren Ümit Besen, bu şarkıları kendine özgü, bambaşka ve ustaca yorumlaması ile dikkat çekiyor.

Albümde ayrıca Ümit Besen’le özdeşleşen Nikah Masası, Okul Yolunda, Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi, Islak Mendil gibi eserlerin değerli sanatçıların katkısıyla farklı yorumları da yer alıyor.

 

 

ceylanertem2016_002Şarkıcı ve şarkı yazarı Ceyl’an Ertem, 18 Kasım’da garajistanbul sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

1999 yılında müzikal şarkıcılığı ve müzikoloji eğitimleri için İstanbul’a taşınan Ceyl’an Ertem, 2000 yılında rock grubu Anima’ya katıldı. 2006 yılında Sony Müzik etiketiyle ilk albümleri ‘Animasal’ yayımlandı. Phillipp Gropper ile Almanya’da, United Fools ile birlikte Fransa’da, Barana ile birlikte Hollanda’da müzik üretti, albüm kaydetti ve turneler gerçekleştirdi. 2010 yılında ilk solo albümü “Soluk”, 2012 yılında ise “Ütopyalar Güzeldir” albümü yayımlandı. Her iki albüm de birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı ve yılın en iyi albümleri arasına girdi. Barana ile Amsterdam’da kaydettikleri “Xenolopolis” albümü Baykuş Müzik etiketiyle yayımlandı.

Ceyl’an Ertem Kasım 2014 tarihi itibariyle ise Sony Müzik etiketiyle 3. solo albümü “Amansız Gücenik”i çıkardı. 2015 sonunda, içinde 10 adet yeniden yorumun yer aldığı “YUH!” albümünü dinleyicileri ile paylaşan şarkıcı ve şarkı yazarı, yurt içi ve yurt dışı konserlerine durmaksızın devam ediyor.

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

 

tlmir_gorsel%100 Metal Sunar Max & Iggor Cavalera Return To Roots konseri 19 Kasım’da garajistanbul’da!

Max ve Iggor Cavalera köklerine geri dönüyor!

“Roots albümünün 20. yılında, Brezilya’nın çıkardığı en önemli metal gruplarından Sepultura’nın kurucusu Max ve Iggor Cavalera kardeşler, kendi deyişleriyle metalin seyrini değiştiren ve 2 milyon kopyadan fazla satış yakalayan Sepultura’nın efsanevi albümü Roots albümünün tamamını çalacakları özel bir turne ile Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.

Roots albümünün yanında, tüm Sepultura hitlerini, yaratıcılarından canlı canlı dinleyeceğimiz bu müthiş konsere tüm metal müzikseverleri bekliyoruz.”

Bilet almak için tıklayınız.

 

 

aysegulaldinc_2016_002Başarılı yorumculuğu ve farklı tarzı ile Türk pop müziğinde ayrı bir yere sahip olan Ayşegül Aldinç, yepyeni şarkılardan oluşan albümü “Sek’iz” ile garajistanbul’da !

Yeni albümünün müjdecisi olan “Bir Tek Gördüğüm” isimli single’ını nisan ayında yayımlayan Ayşegül Aldinç, kısa süre önce müzik sektörüne iz bırakacak şarkılardan oluşan albümünü yayımladı.

Ayşegül Aldinç, bu albümda çok değerli sanatçılar ile çalıştı.

Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen, Mabel Matiz, Göksel, Harun Tekin, Eflatun, Yüksek Sadakat ve Nada gibi birbirinden başarılı ve önemli isim, hem besteleri hem de sesleri ile albüme katkıda bulundu.

Yeni albümünün yanısıra, günümüze kadar uzanan çok özel şarkılarını da seslendirecek olan Ayşegül Aldinç, sevenleri ile garajistanbul’da biraraya gelecek.

Bilet almak için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.