Gittigidiyor.com’dan Cardfinans’a Özel ParaPuan Hediye!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Bilgisayar & Elektronik, Cep Telefonu, Ev Tekstili, Extra Taksit, Giyim & Aksesuar, Güzellik Kozmetik, Hobi ve Eğlence, KAMPANYA, Mutfak Gereçleri

Gittigidiyor.com’dan Cardfinans’a Özel ParaPuan Hediye!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 15 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com ‘dan tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 300-499 TL arasında ise 25 TL, 500-999 TL arasında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde 19-28 Eylül arası geçerli ParaPuan! Üstelik, peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla!

ParaPuan kampanyasına katılmak için harcamadan önce “GGIDIYOR” yazıp, 2273’e gönderin.

Kampanya Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için), hediye kartı, TL yükleme ürünleri kampanyalara dahil edilmemektedir. Bireysel kredi kartlarıyla yapılacak, telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç harcamalarda taksit yapılmaktadır

Kampanya Detayı:
CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’ınızla 15 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com online alışveriş sitesinden tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 300-499 TL arasında ise 25 TL, 500-999 TL arasında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde 19-28 Eylül 2014 tarihleri arası geçerli ParaPuan kazanabilecektir.
ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 15 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce “GGIDIYOR” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
Finansbank bireysel kredi kartları ile 15 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit avantajı sunulacaktır.
Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
ParaPuan kullanılarak, Finansbank banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kazanılan ParaPuan’lar 19 Eylül 2014 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 28 Eylül 2014’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 29 Eylül 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 300 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir.
Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler kampanyadan SMS gönderimi yapmaksızın ParaPuan kampanyasından faydalanabileceklerdir.
Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
gittigidiyor.com ’un kuralları gereği yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile (Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler) , hediye kartı, TL yükleme ürünleri kampanyalara dahil edilmemektedir.
gittigidiyor.com ‘un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı www.gittigidiyor.com ‘dan bilgi alınabilir.
Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.