Gittigidiyor.com’dan Ramazan Boyunca Davulcu İndirimi!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, KAMPANYA

Gittigidiyor.com’dan Ramazan Boyunca Davulcu İndirimi!

Kampanya kapsamında Gittigiiyor.com ( www.facebook.com/gittigidiyor, twitter.com/gittigidiyor, instagram.com/gittigidiyor, plus.google.com/+gittigidiyor) Sosyal medyadan verilen linke tıklayıp ilk satın alan takipçi, ürünün sahibi oluyor.

Unutmayın Her gün yalnızca 1 üründe davulcu indirimi var!

Kampanya Detayı:
Uygulamaya katılmak için katılımcının GittiGidiyor üyesi olması gerekmektedir.
Katılımcı, www.facebook.com/gittigidiyor, twitter.com/gittigidiyor, instagram.com/gittigidiyor, plus.google.com/+gittigidiyor adreslerinden indirimi takip edebilir ve GittiGidiyor’un verdiği linke tıklayarak ürünü satın alabilir.
Her ürünün stok adedi 1 (bir)’dir ve ürünü ilk satın alan kullanıcı fırsattan yararlanabilir.
Her GittiGidiyor üyesi yalnızca 1 (bir) ürün satın alabilir. Aynı kullanıcının 2 farklı ürün alması durumunda satış iptal edilir ve ürün satışa yeniden açılır.
İndirim linki her gün değişmekle birlikte olup, gece 12:00’dan sonra www.facebook.com/gittigidiyor, twitter.com/gittigidiyor, instagram.com/gittigidiyor, plus.google.com/+gittigidiyor adresinde yayınlanacaktır.
Bu kurgu 28.06.2014 tarihinde başlayacak, 27.07.2014 tarihinde sona erecektir. GittiGidiyor dilerse kurguyu tek taraflı olarak herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sonlandırma hakkına haizdir.
Kurguya katılan herkes Katılım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Bu uygulama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki üyeler için geçerlidir; yurtdışına gönderim yapılmamaktadır.
Uygulamada, tüm Katılımcılar eşit kural ve koşullara sahiptir.
Ürünü satın alan kullanıcı, satın alma aşamasında yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
“Davulcu İndirimi” kurgusuna GittiGidiyor çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rek. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz.
GittiGidiyor ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rek. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti., bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Uygulamada, sonucu değiştirmek ve/veya herhangi amaç ile bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanarak fraud dahil her türlü işlemi yapan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir. Bu işlemler sebebiyle Katılımcı, GittiGidiyor’un uğrayacağı her türlü zararı ödemekle yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
GittiGidiyor ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rek. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu kurguyu iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
Katılımcıların satın alma sırasında paylaştıkları bilgiler GittiGidiyor tarafından hiçbir şekilde 3. kişilerle verilmeyecek ve paylaşılmayacaktır. Katılımcı, elektronik posta adreslerinin sadece GittiGidiyor tarafından kullanılacağını ve Kampanya tarihinden sonra sadece GittiGidiyor tarafından GittiGidiyor markası ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta göndermesine izin verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.