Hayat Park Site Sinema

Avm Haber, Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de, insan ihtiyaçlarını ve beklentilerini ön planda tutan, insan yaşamını kolaylaştırma hayalinden yola çıkarak dizayn edilmiş yeni bir hayat başladı. Ulusal ve uluslararası birçok markayı çatısı altında toplayan Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi farklı mimarisi, ürün çeşitliliği, ferah mekanları ve hayatınıza kattığı ilklerle tam anlamıyla yeni cazibe merkeziniz. Müstakiller İnşaat ve Domino Mimarlık önderliğinde, yoğun ve hummalı bir çalışma sonucunda İstanbulluların hizmetine sunulan Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok kısa sürede sizlerin beğenisini ve takdirini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Türkiye’nin en önemli otobanı E-8 (TEM ) Otoyolu ile D-100 ( E-5 )Otoyolunun güneybatı ve kuzeydoğu bağlantıları arasında yer alan Bağcılar İlçesi’ne bağlı Güneşli, bu konumu ile bir geçit özelliği taşıyor. Ülkemizin en büyük basın kuruluşlarından Hürriyet, Milliyet, Meydan, Dünya, Vakit ve Yeni Asya ile İstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden 326 üyeli MASSİT, 390 üyeli Oto Center, 778 üyeli MASKO ve 3801 üyeli İSTOÇ Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yakın çevresinde yer alıyor. İstanbul’un en hızlı nüfus artış oranına sahip ilçesi Bağcılar’da Valilik makamının yaptığı açıklamaya göre 700 bini aşkın insan yaşıyor. Çevre ilçeler ve bölge trafiği de göz önüne alınırsa, Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok yakın bir gelecekte yaklaşık 1 milyon kişiye hitap edecek. Hayatpark ayrıcalıklarını yaşamak için acele edin.

“ İstanbul’un hızla gelişen ve değişen bölgelerinden biri olan Güneşli’de yapımını gerçekleştirdiğimiz Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bölgenin prestijine ciddi katkı sağlayacağına inanıyoruz. Müstakiller İnşaat olarak uzun soluklu bir çalışmanın eseri olarak ortaya çıkan bu proje, bölge de yapacacağımız yeni yatırımlarında habercisi.

İstanbul’daki alışveriş merkezleri arasında farklı bir mimariye ve yaklaşıma sahip olan Hayatpark, insanımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini düşünerek projelendirdik.

Hayatpark yalnızca bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda İstanbulluların hoşca vakit geçirebileceği ve dinlenebileceği bir konsepte uygun inşa ettik. İnsanımızın bir alışveriş merkezinde bulmak ve görmek istediği her şey düşünüldü. Modern hayatın gereksinimleri, ailece yapılacak etkinlikler ve iş hayatının getirdiği dinamizm de Hayatpark’ta karşılığını buluyor.

Hayatpark’ta seçkin restoranlar ve çeşitli damak zevkine uygun fast food cafelerin yanı sıra Türkiye’de ilk defa teras kat yazlık sinema olacak. Ayrıca 5 ayrı sinema salonunda aynı anda 540 kişi film izleyebilecek.

7 katlı, bağımsız asansörlü, her katı 380, toplam 2660 metrekarelik çok katlı mağazaların tam ortasında dairesel camekan kulenin, her katında 50 metrekare olmak üzere toplam 8 katlı 400 metrekarelik butik mağazalar kulesi, toplam 7500 metrekarelik 3 katlı otopark, 2 bin metrekarelik süpermarket, yemek katı ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Hayatpark inşallah kısa süre de İstanbulluların beğenisini kazanacak ve kentin gürültüsünden, trafiğinden ve stresinden uzaklaşarak, keyifli vakit geçirmek isteyen ve dinlenmek isteyen herkesin buluşma noktası olacaktır. bu projeye destek veren başta ortaklarımız olmak üzere, Hayatpark’ta yer alan tüm mağaza ve markalara ve bizden desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin sahibi ve yatırımcı firma Müstakiller İnşaat Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı : Mustafa Imık

Ulvi GÜNPINAR
Yüksek Mimar (DGSA)
GSM : +90 532 312 78 93
Bekir Sıtkı ALBAYRAK
Yüksek Mimar (DGSA)
GSM : +90 533 276 15 33
Güzin TAŞTEKİN
Mimar (YTÜ)
GSM : +90 544 836 20 44

Alışverişin hayat dolu canlılığını Hayatpark’ta yaşayın. Mağazalarımız sizlere özel seçenekleriyle fırsatlar sunmaya devam ediyor.

1234

Hayatpark ailesine katılmak ister misiniz?

Hayatpark, 7 katlı, bağımsız asansörlü, her katı 380, toplam 2660 metrekarelik çok katlı mağazaların tam ortasında dairesel camekan kulenin, her katında 50 metrekare olmak üzere toplam 8 katlı 400 metrekarelik butik mağazalar kulesi, toplam 7500 metrekarelik 3 katlı otopark, 2 bin metrekarelik süpermarket, yemek katı ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Özgeçmişinizle birlikte yapacağınız başvurular tarafımızca değerlendirildikten sonra size dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.