Hayata Bir Tutam’ da Sanat

ETKİNLİKLER
Birçok kültürel ve sanatsal faaliyete imzasını atan Deposite Outlet Merkezi şimdi de Türk İslam kültürünü ve değerlerini yeniden yeşerterek gözler önüne sunuyor. Başakşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile İslam Sanatlarının yeniden hayat bulmasını amaçlayan İslam Sanat Eğitimleri, Deposite Sanat Merkezi’nde başladı.

Kazançlı Alışveriş Merkezi olmanın yanı sıra yaşam, kültür ve sanatın da merkezi olma niteliğini taşıyan Deposite Outlet Merkezi, Türk İslam Kültürüne ait değerlere yeniden hayat vermeye başladı. Çocuklara ve yetişkinlere yönelik bale, drama, resim, keman, gitar, bağlama gibi birçok dalda ücretsiz eğitimler vererek hayata sanat katan Deposite Sanat Merkezi, Başakşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen yeni eğitimler için ders zilini çaldı. Türk İslam Sanatlarını yeniden hayata katarak toplum değerlerine sahip çıkmayı hedefleyen ve geçmişle olan sanatsal bağları daha da güçlendirmeyi sağlayacak olan bu ücretsiz eğitimlere isteyen herkes katılabilir.
Ebru, Resim, Hat, Tezhip, Tel Kırma ve Takı branşlarından oluşan eğitimler hafta içi her gün 10:00 ile 15:00 saatleri arasında Deposite Sanat Merkezi’nde verilmektedir.

Yaşam sahası niteliği taşıyan Deposite Outlet Merkezi ziyaretçilerini buluşturduğu birçok ulusal ve uluslar arası markalarla her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. İstanbul’da birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 34 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli/Başakşehir’in buluşma noktası YAŞAM MEYDANI niteliğindeki DEPOSİTE OUTLET, hepsi birbirinden ünlü seçkin Dünya ve Türk markaları arasında bulunduğu, Kazançlı Alışveriş Şehri Deposite Outlet Merkezi 81 Mağazası, oyun alanları, Paintball sahası, Go-kart, Kayak pisti, Lunapark ve Playland’ı ile İstanbulluların alışveriş ve eğlence alışkanlıklarına yön vermeye devam etmektedir.

Detaylı bilgi için;

Halkla İlişkiler Departmanı
Özlem Mine Ceylan
Tel: 0212 671 67 30
GSM: 0551 412 11 62
ozlem.ceylan@deposite.com.tr

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.