Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016

Hayat park Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016, Türkiye’de, insan ihtiyaçlarını ve beklentilerini ön planda tutan, insan yaşamını kolaylaştırma hayalinden yola çıkarak dizayn edilmiş yeni bir hayat başladı. Ulusal ve uluslararası birçok markayı çatısı altında toplayan Hayat park Alışveriş ve Yaşam Merkezi farklı mimarisi, ürün çeşitliliği, ferah mekanları ve hayatınıza kattığı ilklerle tam anlamıyla yeni cazibe merkeziniz. Müstakiller İnşaat ve Domino Mimarlık önderliğinde, yoğun ve hummalı bir çalışma sonucunda İstanbulluların hizmetine sunulan Hayat park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok kısa sürede sizlerin beğenisini ve takdirini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Türkiye’nin en önemli otobanı E-8 (TEM ) Otoyolu ile D-100 ( E-5 ) Otoyolunun güneybatı ve kuzeydoğu bağlantıları arasında yer alan Bağcılar İlçesi’ne bağlı Güneşli, bu konumu ile bir geçit özelliği taşıyor. Ülkemizin en büyük basın kuruluşlarından Hürriyet, Milliyet, Meydan, Dünya, Vakit ve Yeni Asya ileİstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden 326 üyeli MASSİT, 390 üyeli Oto Center, 778 üyeli MASKO ve 3801 üyeli İSTOÇ Hayat park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin yakın çevresinde yer alıyor.İstanbul’un en hızlı nüfus artış oranına sahip ilçesi Bağcılar’da Valilik makamının yaptığı açıklamaya göre 700 bini aşkın insan yaşıyor. Çevre ilçeler ve bölge trafiği de göz önüne alınırsa, Hayat park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok yakın bir gelecekte yaklaşık 1 milyon kişiye hitap edecek.

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkeziayrıcalıklarını yaşamak için acele edin…
Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 15 Mart Cumartesi gerçekleştirdiği muhteşem açılış töreniyle kapılarını açtı. İhtiyaçlarınızı tek merkezden karşılayabileceğiniz alışverişin ve eğlencenin yeni adresi Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çıkarmış olduğu dolu dolu içerikli gazetesiyle sizlere daha yakın.

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ninçıkarmış olduğu Hayatpark Gazetesi’nin ilk sayısı sizlerle buluştu. Kapılarını açtığı günden bugüne yoğun ilgi ve beğeni ile karşılanan Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ilk sayısında çatısı altında bulunan markaları ve Hayatpark’lı olmanın ayrıcalıklarını sizlere tanıttı.Eğlenceden alışverişe hayatın tüm renklerini tek bir merkezde bulabileceğinizHayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin ziyaretçilerine hazırlayacağı sürprizler bundan sonra da devam edecek.

Hayatın gerçek keyfini Hayatpark’ta çıkarın…

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016 Sinema Salonları
Site Sinemaları : 0 212 651 06 66

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016 İletişim Bilgisi
Adres : Güneşli Merkez Mahallesi, Evren Caddesi, No:111, 34212, Güneşli – İstanbul
Tel.: 0 212 656 22 11 – 0 212 474 75 65
Faks : 0 212 474 05 06

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul Bağcılar 2016 İnternet Sitesi :
www.hayatpark.com

Hayatpark AVM Alışveriş Merkezleri Etiketleri
hayat park, hayatpark, hayatpark avm, hayatpark alışveriş merkezi, alışveriş merkezleri, güneşli hayatpark, bağcılar, bağcılardaki avmler, bağcılardaki alışveriş merkezleri, bağcılar hayatpark

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.