Hyundai İ30 ve Ben Yarışması – 2 Kişiye İ30 Hediye

Akaryakıt & Otomobil, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Hediye, KAMPANYA

Hyundai İ30 ve Ben Yarışması – 2 Kişiye İ30 Hediye

4 Temmuz – 1 Ağustos 2014 tarihleri arasında i30veben.com’a, Hyundai i30 model bir otomobille birlikte çekilmiş fotoğrafını i30’u neden hak ettiklerini anlatan 140 karakteri aşmayan açıklamasıyla birlikte sayfaya yükleyen kullanıcılar karşılarına çıkacak olan katılım formuna ad, soyad, adres, cinsiyet, telefon bilgilerini girerek kampanyaya katılacaklardır.

Kampanya sonunda Jüri tarafından yapılacak Değerlendirme sonucunda bir erkek ve bir kadın kullanıcıya Hyundai i30 1.6 CRDi Elite 2014 model otomobil ikramiyesi verilecektir

Kampanya Detayı:
1. i30veben.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 04.07.2014(00:01)-01.08.2014(23:59) tarihleri arasında Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya tarihleri arasında Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. ’ye ait i30veben.com internet sitesine giriş yapıp(ücretsiz) hizmet ve tanıtımları izledikten sonra Hyundai i30 model bir otomobille birlikte çekilmiş fotoğrafını i30’u neden hak ettiklerini anlatan 140 karakteri aşmayan açıklamasıyla birlikte sayfaya yükleyen kullanıcılar karşılarına çıkacak olan katılım formuna ad, soyad, adres, cinsiyet, telefon bilgilerini girerek kampanyaya katılacaklardır. Kampanyaya katılım 3 adet fotoğraf ile sınırlıdır. Kampanya sonunda yazılan kompozisyonlar akıcılık, yaratıcılık, marka uyumu açısından 02.08.2014 tarihinde Jüri (Okan Altan/ Gazeteci, AutoBest Jüri Üyesi, Onur Koray/Otomobil Blogger’ı, Hülya Şen/Hyundai Assan-Pazarlama İletişimi ve Marka Departmanı Yöneticisi) tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda bir erkek ve bir kadın kullanıcıya Hyundai i30 1.6 CRDi Elite 2014 model otomobil ikramiyesi verilecektir.
3. Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve diğer bilgilerinin uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
4. Kampanya katılım formundaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
5. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
6. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
7. Yarışmaya sunulan eserlerden yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan cevaplar yarışmaya esas alınacaktır.
8. Kazananlar 08.08.2014 tarihinde i30veben.com internet adresinde duyurulacaktır.
9. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen T.C Vatandaşı katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
10. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
11. Kampanyaya Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., great reklam ve danışmanlık tic. Ve san. A.ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
12. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
13. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
14. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
15. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
16. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
17. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
18. Yarışma neticesinde kazananlar, isimlerinin Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
19. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı oluşabilecek olumsuz durumdan Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
20. Kampanya’ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
21. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
22. Bu kampanya Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 25.06.2014 tarihli ve 58259698-255.05.02/2046-5266 sayılı izni ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
23. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılacaktır. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
24. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.