İpeksaray Avm

Kayseri Alışveriş Merkezleri
2006 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 38.000 m2 kapalı alana konumlanan İpeksaray AVM ve Kuleleri yerel ve bölgesel kapsamda nezih, çağdaş, kaliteli ve güvenli alışveriş ve sosyal aktiviteleriyle; alışveriş merkezinin çok ötesinde bir yaşam merkezi statüsündedir. 8000 m2 açık ve 4000 m2 kapalı otoparkı ile hizmet vermekle birlikte, bünyesinde bulunan toplu taşıma araçlarıyla da ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Hafif raylı sistem durağı AVM önünde bulunmaktadır.Tüm bu özellikleriyle rahatça ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Ürünlerini ve hizmetlerini, yüksek hizmet kalitesi ile sunan ulusal ve uluslar arası 50 mağaza,5 stant,4 dershane ve 3 banka bölge müdürlüğü bünyesinde bulunmaktadır.

Alışveriş Merkezimiz içerisinde, 6 fast-food, 2 cafe ve 1 restoran alanı yer almaktadır. Lüks restorantta Türk ve dünya mutfağının seçkin yemekleri sunulmakta olup, açık havadan yararlanmak isteyen ziyaretçiler için teras alanları oluşturulmuştur. Ayrıca 500 m2’lik alana kurulu Bowling alanı, Çocuk oyun alanı ile sosyal ve sportif etkinlik alanları da yer almaktadır.

Aynı zamanda sosyal ve kültürel bir merkez olan İpeksaray, çeşitli zamanlarda Kızılay’a kan bağışı yapılması, ücretsiz göz ve diş taramalarının yapılması ile sağlık konusunda daha da bilinçlenmemizi sağlayacak etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Düzenlenen resim ve fotoğraf sergileri, ebru sanatı eğitimi, konserler ve imza günleri,canlı müzik ve animasyon gösterileri,Ramazan eğlenceleri gibi etkinlikleri yaşamımıza entegre etmektedir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.