İşbank İnternet Şubesinden Hmstatil.com Fırsat Kampanyası

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Banka, KAMPANYA, Seyahat ve Turizm

İşbank İnternet Şubesinden Hmstatil.com Fırsat Kampanyası

İş Bankası İnternet Şubesi’nde 1 Ağustos – 15 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyası ile www.hmstatil.com ’dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL anında indirim fırsatı sunuluyor.

İnternet Şubesi’nden alınan referans numarası, hmstatil.com internet sitesinde satın alma sayfasında yer alan kupon/indirim bilgileri alanına yazılıp “Hesapla” butonuna basarak kullanılabilmektedir. Ek olarak, 444 5 467 no’lu Çağrı Merkezi aracılığıyla referans numarası ibraz edilerek indirimli rezervasyon yaptırılabilmektedir.

Kampanya Detayı:
•Kampanya referans numarası 1 Ağustos – 15 Ağustos 2014 tarihleri arasında İnternet Şubesi’nden alınabilir.
•Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basarak öğrenilebilir.
•Referans numarası, hmstatil.com internet sitesinde satın alma sayfasında yer alan kupon/indirim bilgileri alanına yazılıp “Hesapla” butonuna basarak kullanılabilmektedir. Ek olarak, 444 5 467 no’lu Çağrı Merkezi aracılığıyla referans numarası ibraz edilerek indirimli rezervasyon yaptırılabilmektedir.
•Referans numarasıyla www.hmstatil.com ’dan Maximiles veya Maximum Kart ile yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişte 100 TL indirim kazanılmaktadır.
•Referans numarası 31 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.
•İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.