İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 2016

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 2016

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri
İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 2016, yerli ve yabancı 17 mimari büro arasında yapılan bir yarışma sonucunda, birinci seçilen Minonu Yasamaki(ABD) tarafından hazırlandı.

Alan projesi Minonu Yasamaki tarafından hazırlandı ve yine Minonu Yasamaki müşavirliğinde, Cevahirler Projelendirme Merkezi (CPM) tarafından hazırlanan uygulama projeleri ile son halini aldı.

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 2016
İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 2016
Avrupa’nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 2005 Ağustos’ta tamamlandı ve15 ekim 2005 tarihinde İstanbul şişli’de açıldı. mart 2005 tarihinden itibaren İngiliz Portföy yönetimi jones lang loselle tarafından yönetilmeye başlanan, Türkiye’nin en Eğlenceli Alışveriş Merkezi İstanbul Cevahir, 10 kata yayılan toplam 343 mağazasıyla ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde vizyon filmleri, leziz tatlar, kapalı temalı oyun parkı alanı Atlantis’te sınırsız eğlence; yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor. İstanbul Cevahir, ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı hazırlıyor.

Koçtaş, Ykm, Deben hans, Teknosa, Tepe Home ve Migros’un da yer aldığı güçlü markalardan oluşan mağaza karmasının yanı sıra organize perakendeciliğin güçlü ulusal ve uluslararası markalarının en önemli faaliyet alanlarından biri olarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü hizmet veriyor. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, yalnızca alışverişin değil eğlencenin, modanın, değişik damak tatlarının, kültürün, sanatın ve sosyal yaşamın en önemli merkezlerinden biridir.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri
TELEFON: 0 212 368 69 00
ADRES: Büyükdere Cd, 22, 80470 İstanbul Şişli

Web Sitesi: http://www.istanbulcevahir.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.