İstanbul Shopping Fest (İSF) Partisi 9 Haziran’da Optimum’da

Anasayfa Manşet, Avm Haber, Shopping Fest

İstanbul Shopping Fest 2012 kapsamında 9 Haziran’da 10:00 – 02:00 saatleri arasında ziyaretçilerine açık olacak olan Optimum Outlet 163 mağazası ve binlerce yerli – yabancı markası ile sizleri alışveriş festivaline bekliyor.

Optimum Outlet’ta alışveriş festivali İstanbul Shopping Fest Alışveriş Partisi ile başlayacak. Alışveriş ve eğlencenin mükemmel uyumunu yaşayacağınız Optimum Outlet en uzun alışveriş gecesinde markalara özel büyük indirimler, DJ partileri, eğlenceli yarışmalar, dans gösterileri ve daha bir çok şov bir arada olacak.
Bir Optimum Outlet klasiği olan Hediye Çarkı yarışması İstanbul Shopping Fest’te de yine sizlerle olacak. Televizyon ekranlarının sevilen simalarından ünlü oyuncu/sunucusu Jess Molho’nun sunumu ile gerçekleşecek aktivitede belirli tutardaki alışverişlerde Optimum Hediye Çarkını çevirmeye hak kazanan ziyaretçiler birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacaklar. Tüm gün Power Fm DJ performansı ve Fransız Tiny People Show Grubunun dans gösterileri , karaoke yarışmaları, Power FM simülatörü Optimum Outlet ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatacak.
İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, “Optimum Outlet’ te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri, bütün yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar ve alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.