İş’te Üniversiteli Kredi Kartına Başvurana Sinema Bileti Hediye!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Banka, Hediye, KAMPANYA

İş’te Üniversiteli Kredi Kartına Başvurana Sinema Bileti Hediye!

Üniversite öğrencisiysen 1 – 17 Ekim 2014 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartına başvur, başvurun onaylandığında Cinemaximum’larda Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin film için çift kişilik sinema bileti hediye!

Kampanya Detayı:

  • Kampanyamız kapsamında İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı olmayan ve öğrenci kimlik belgesi olan üniversite öğrencilerinin 1 – 17 Ekim 2014 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusunda bulunması ve başvurusunun onaylanması gerekmektedir.
  • Başvurusu onaylanan üniversite öğrencilerine Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sinema bileti hediye edilecektir.
  • Kampanyamızdan kazanılan hediye sinema biletleri 2014 Kasım ayı içerisinde İş’te Üniversiteli kredi kartlarına yüklenecektir. Yükleme yapıldığında Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasına SMS ile bilgi verilecektir.
  • Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 31 Aralık 2014’tür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
  • Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 2 kişilik sinema bileti kazanabilecektir.
  • Hediye biletlerin kullanılabilmesi için Cinemaximum gişelerinde hediye bilet kullanılmak istendiğinin belirtilmesi gerekmektedir.
  • İş’te Üniversiteli haricindeki diğer kredi kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Ziraat Maximum Kartlar, Maximiles kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.