İzmir Sinema

İzmir, SİNEMA

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
 
14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ’daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, İzmir bölgesinin moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismidir. Tüm gün boyunca alışveriş, eğence merkezi ve sinemalarıyla 7’den 70’e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunan Agora, ulusal ve uluslararası markaları ile İzmir’in en büyük Alışveriş Merkezi konumuna gelmiştir. 10 Eylül 2008’de müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen Agora’da; mağaza sayısı 85’den 178’e, mağaza alanı 13.210 m2 den 28.342 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 89.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1355 araca çıkmıştır…
 
Agora alışveriş merkezi, giyimden, aksesuara, kozmetikten, ev tekstiline; müzik-kitaptan, elektroniğe; hizmetten, büyük mağazalara; sinemadan, oyuncağa ve hobi eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır. Agora’nın damak zevkini zenginleştiren ve dünya mutfaklarından çeşitli alternatifleri sunan restoranlarının sayısı yeni binasının hizmete girmesiyle artmıştır. Al a carte açık hava restoranları ise alkollü/alkolsüz hizmetleri ile saat 22:00’dan sonra da misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.
 
Agora bulunduğu ilçe olan Balçova’nın gelişimine ve diğer alışveriş merkezlerinin yatırımına önayak olmuş, çevredeki gayrimenkul fiyatlarını arttırmış, sağladığı istihdam ile kalifiye personeli sektöre kazandırmıştır.
 
Agora Alışveriş Merkezi`nin ön cephesi İzmir`in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa-üçkuyular-Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi`ne, arka cephesi İzmir çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezi`ne bakmaktadır.

Genel Bilgiler

Yatırımcı: Odak İnşaat Müh. Mad. San. Tic. A.Ş.
Yönetici: Odak İnşaat Müh. Mad. San. Tic. A.Ş.
Agora Yönetim Kurulu Başkanı: Bülent Rüştü Yavuz
Agora Genel Müdürü: Hasan Noyan
Açılış Tarihi: 14.03.2003

▪ 41.500 m2 inşaat alanı üzerinde 28.342m2 kiralanabilir alan

▪ Yerli ve yabancı 178 adet moda, lezzet, hizmet ve eğlence durağı

▪ 2 kat üzerinde 1355 araç kapasiteli otopark

▪ 500 m2’den büyük mağazalar; LCW, JOKER, BANANA REPUBLIC, GAP, MUDO CITY, MARKS&SPENCER, TEKNOSA 

▪10 Eylül 2008’de, büyüyen Agora ile beraber Banana Rebublic, Sephora, Coquette, Jeans Lab, Gebe, Schlotzsky’s, Peximet, Steve Madden, New Balance gibi markalar İzmir’e merhaba dedi.

▪ Türk ve Dünya mutfaklarından unutulmaz lezzetler sunan 30 adet fast food, restoran ve cafe’

▪ 9 Salonu ve 1057 koltuk kapasitesiyle Agora Sinemaları.

▪ Son teknoloji oyuncakların yanı sıra; İzmir’in ilk ve tek Ferrari ve Harley Davidson simülatörlerinin de yeraldığı, açık ve kapalı alanlarıyla faaliyet gösteren Agora Eğlence Parkı ‘  
 

Odak Şirketler Grubu

Agora Alışveriş Merkezi’nin yatırımcısı ve işletmecisi Odak Şirketler Grubu’dur.

ODAK Şirketler Grubu, 1979 yılında, o dönemde kamunun önemli görevlerini yürütmüş Mak.Yük. Mühendisi A.Refik Oral’ın teşviki ve önderliğinde, gününün yönetim kurulu başkanlığını yürütmekte olan oğlu İnş.Yük. Mühendisi Gürcan Oral’ın girişimi ile kurulmuştur.

İnşaat sektöründe farklı ve nitelikli bir katma değer yaratma hedefiyle yola çıkan ODAK, 1990’lı yılların başında diğer kardeşler Kimya Yük.Müh. Sabri Oral ve Mak. Müh. Soner Oral’ın şirkete katılımlarıyla vizyon genişleterek faaliyetlerini inşaatın dışındaki diğer sektörlere de yayma imkanını bulmuştur.

Günümüzde yurt içi ve yurt dışı inşaat müteahhitliğinin yanı sıra, uluslararası katı yakıt ticareti, yurt içi sanayi ve ısıtma amaçlı kömür dağıtımı, sanayi tipi torba üretimi, kozmetik ürünleri üretimi, alışveriş ve eğlence merkezlerinin geliştirilmesi ve işletilmesi konularında etkin olarak faaliyet göstermektedir.

20 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe yer alan şirket Türkiye ve Rusya’da ticaret ve alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, sanayi binaları, otel ve tatil köylerinin yanı sıra tarihi bina restorasyonu işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

www.odakgroup.com
 
İletişim

AGORA Alışveriş Merkezi’nin yerleşim konumu:

İzmir’in merkezine sadece 15, Üçkuyular Feribot İskelesi’ne 7, Adnan Menderes Havaalanı’na 20, Çeşme’ye 30, Aydın’a ise otobandan sadece 45 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Ayrıca belediye otobüsleri ve minibüsler vasıtasıyla da ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. izmir-bld.gov.tr

Agora Alışveriş Merkezi
Mithatpaşa Caddesi No.1446 Balçova – İZMİR
Telefon 0 (232) 277 25 25 pbx

BİLGİLENDİRME

yoyo.gen.tr alışveriş dünyası iletişim portalı olarak alışveriş sektörüne farklı bir dinamizm kazandırmayı amaçlamaktadır. yoyo.gen.tr’den faydalanabileceğiniz başlıca özellikleri:

*Alışveriş merkezlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri en güncel olarak takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki kampanyalardan en güncel şekilde haberdar olursunuz
*Portalımıza üye olan Alışveriş Merkezleri ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
*Portalımızın reklam stratejleri doğrultusunda bizimle çalışarak markanızı ve şirketinizi ön plana çıkarabilirsiniz

yoyo.gen.tr Dünyasına hoşgeldiniz

AVM İLETİŞİM

yoyo.gen.tr olarak alışveriş merkezlerine iletmek istediğiniz konularda iletişim köprüsü oluyoruz. Alışveriş merkezleri ile ilgili isteki öneri, düşünce, şikayet, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerinizi yoyo.gen.tr e-mail adreslerinden editor@yoyo.gen.tr adresine ilettiğiniz takdirde Site içinde Değişiklik, Doğru olmadığını düşündüğünüz içerikleri, resimleri, yazıları editörümüze gönderip bilgi ve değişiklik isteyebilirsiniz.

REKLAM VE TANITIM

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin ve firmaların reklam, tanıtım ve kampanyalarına internet kullanıcılarını daha iyi bilgilendirmek amaçlı reklam@yoyo.gen.tr’de yer vermek istiyoruz.

Reklam e-mail adresimizden site üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım E-mail : reklam@yoyo.gen.tr

Saygılarımızla;

yoyo.gen.tr Ekibi !

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.