JOURNEY OUTLET NATA VEGA AVM’ DE AÇILIYOR..

Avm Haber
22 Aralık 2011, Perşembe, Ankara Nata Vega Outlet AVM’de Journey hizmetinizde olacak…
AYRICA JOURNEY’DE İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI
TÜM ÜRÜNLERDE* %25 İNDİRİM!!!

20 Aralık 2011 itibariyle tüm ürünlerde* %25 indirim başlamıştır…

Geçerli olduğu mağazalar: Ankara ACITY OUTLET, Ankara ANKAMALL, Ankara ANTARES, Ankara Bahçelievler, Ankara CEPA, Ankara GORDION, Ankara GÖLBAŞI OUTLET, Ankara OPTIMUM OUTLET, Ankara Tunalıhilmi Caddesi, Ankara Meşrutiyet Caddesi, Antalya TERRACITY, Antalya Konyaaltı Caddesi, Bursa ANATOLIUM, Bursa CARREFOUR, Eskişehir ESPARK, İstanbul ASTORIA, İstanbul CAROUSEL, İstanbul KALE, İstanbul OPTIMUM OUTLET, İstanbul TORIUM, İzmir Alsancak, İzmir BALÇOVA KİPA, İzmir ÇİĞLİ KİPA, Konya KULESİTE, Konya REAL, Samsun Çİftlik Caddesi, Gaziantep SANKOPARK, Bodrum OASİS, Diyarbakır, Yalova, Van ve Zonguldak DEMİRPARK.

*Journey Night ve yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.

JOURNEY HAKKINDA !
1996 yılında, Ankara’da kurulan ve kısa zamanda kadınların iş ve günlük hayatlarında en çok tercih ettikleri markalardan biri haline gelen Journey, Yol Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.Trendlerin yakından takibi ve “giyilebilir moda” anlayışından yola çıkılarak hazırlanan Journey ürünleri, modern bir çizgide trendlerle ihtiyaçları birleştirmektedir. Journey ürünleri tasarlanırken şık oldukları kadar rahat ve kullanışlı olmalarına özen gösterilir. Sezon içerisinde her gün eklenen yeni ürünlerle koleksiyon sürekli yenilenmekte ve bu sayede Journey, kadınlara kendi tarzlarını yaratmalarına olanak sağlayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Journey üretiminin büyük kısmını kendisi gerçekleştirmektedir. Üretim sırasında her ürün için özenli kalıp çalışmaları yapılmakta, dikiş kalitesine önem verilmekte, kumaş ve yardımcı malzemeler yüksek standartta ve kalitede kullanılmaktadır. Bu nedenle Journey ürünleri, tasarım ve çeşitliliğinin yanı sıra ürün kalitesi ve fiyat/kalite oranı nedeniyle de tercih edilmektedir.

Journey, 2000 yılında Ankara Bahçelievler 7. Cadde’de açılan ilk mağazasının ardından; bugün Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de 100’ü aşkın satış noktasında hizmet vermektedir. Firmaya ait ve bayilik yolu ile artan mağazaların hedefi, mümkün olduğunca çok tüketiciye ulaşmak ve Journey ürünlerini en kaliteli hizmetle sunabilmektir. Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) üyesi olan Journey, kurulduğu ilk günden beri yapmış olduğu markalaşma çalışmaları ile kendi sektöründe lider marka olmayı hedeflemektedir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.