Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016

Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016

Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016 Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016, 1992 yılında, 100 ortaklı bir girişim olarak İzmir’de kurulmuştur. Kipa isminin tek başına bir anlamı yoktur […]

Molida Alışveriş Merkezi

Molida Alışveriş Merkezi, Kaz Dağları’nın eteklerinde, oksijeni ile dünyaya ün salmış, Türkiye ve dünya turizminde önemli bir yere sahip olan Ege sahilinin en şirin ve en çok ilgi çeken beldesi Altınoluk’ta 7200 m2 alan üzerine kurulu, yörenin tek alışveriş ve eğlence merkezidir.

Altınoluk, konumu gereği diğer yerleşim bölgelerine yakınlığı, sürekli canlı olan ekonomisi ve sosyal hayatı ile Türkiye’nin ve Ege sahil şeridinin gözbebeğidir.

Liman AVM

Balıkesir’in en gelişmiş ilçesi olan Bandırma. Marmara Bölgesinin ikinci, ülkenin ise en büyük beşinci limanı konumunda. Genç, dinamik ve gelişen Bandırma İstanbul. İzmir ve Bursa’ya sadece 2 saat uzaklıkta bulunan, ayrıcalıklı konumu ile bölgenin deniz ve kara ulaşımını kesiştiren Bandırma, Türkiye:nin en gelişmiş ilçelerinden biri. 133.000 kişinin yaşadığı bu özel ilçede, yaş ortalaması 28. Bandırmadın genç ve dinamik nüfusu, bölgenin gelişim hızını her geçen gün artırıyor. Bandırma’da oturan her 4 kişiden 1 ‘inin yüksek okul mezunu oluşu, yörenin demografik yapısını ortaya koyuyor.

Yaylada Avm

1980’li yılların ikinci yarısında ülkemizde ve özellikle büyük illerimizde batı normlarını taşıyan modern, büyük ve toplu mağazacılık hareketi başlamıştır. 20 yılı aşkın alışveriş merkezi, spor kompleksi, turistik tesis, gibi alanların inşaat ve işletmeciliği konusunda tecrübeli olan Yayla Grup, Balıkesir’in bu tür bir alışveriş merkezi ihtiyacını göz önünde bulundurarak Balıkesirlilere zevkli bir alışveriş ortamı sağlamak için Yaylada Balıkesir’i projelendirmiş ve hayata geçirmiştir.

Olivecity Avm

Olivecity Outlet AVM, Akçay Belediye sınırları içerisinde yer alan Zeytinli Belediyesi’ne ait arazi üzerine, Zeytinli Belediyesi ve ERKA İnşaat ortaklığında inşa edilmiş ve kiralaması MOR Danışmanlık tarafından yapılmıştır. 9.350 m2 kapalı alana sahip Olivecity AVM, Türkiye’nin hızla gelişen bölgesi Edremit Körfezi ve Körfezin merkezinde bulunan Akçay girişinde, Çanakkale – Balıkesir – İzmir Karayolu üzerinde, Temmuz 2007 tarihinde hizmete girmiştir.