Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016

Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016

Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016 Kipa Hiper Market Alışveriş Merkezi Şubeleri 2016, 1992 yılında, 100 ortaklı bir girişim olarak İzmir’de kurulmuştur. Kipa isminin tek başına bir anlamı yoktur […]

Park Bornova Outlet Center

Park Bornova Outlet Center, hem İzmir´in ilk gerçek anlamdaki alışveriş merkezi hem de İzmir´e “outlet center” konseptini getiren yerdir. Yeni bir yönetimle ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezimiz, bir yandan Türkiye´nin ve dünyanın kalitesiyle ün yapmış markalarının kaliteli ürünlerinin outlet fiyatlarıyla tüketiciye ulaşmasına imkan verirken diğer yandan da market, sinema, bowling, çocuk oyun merkezi ve çok çeşitli restoran ve kafe işletmeleriyle de ziyaretçilerimize güzel zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

Konak Pier Alışveriş Merkezi Ulaşım

Konak Pier Alışveriş Merkezi, içerisinde birbirinden farklı aktiviteler düzenlenmektedir. Resim sergileri, konserler, yarışmalar ve benzeri kültürel faaliyetlere kapımız her zaman açık.

Konak Pier Alışveriş Merkezi, içerisinde çeşitli alanlarda reklam, teşhir ve stand kurma imkanı sunmaktayız. Dönemsel olarak sunulan bu imkanlar sayesinde ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi Konak Pier Alışveriş Merkezi içerisinde tanıtma imkanına sahip olabilirsiniz.