Kids&Teens Çocuk Odalarında KDV İndirimi!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, İndirim, KAMPANYA

Kids&Teens Çocuk Odalarında KDV İndirimi!

Birbirinden eğlenceli ve şık tasarım mobilyalar ile çocuklara hayallerindeki odaları sunan, çocuk ve genç odalarının yeni yıldızı Kids&Teens’te çok özel bir kampanya başladı.

Üstelik kampanya dahilinde Kids&Teens’ten yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde, Türkiye’de ilk defa kız ve erkek çocuklara özel olarak dizayn edilen erkeklere Adventure, kızlara Lovely Young yatak hediyeniz de var.

Dünyanın 45 ülkesinde Disney ile lisans anlaşması bulunan Kids&Teens markası ile çocuklarınızı Disney’in eğlenceli ve sihirli dünyası ile de buluşturabilirsiniz. Çocukların hayal dünyasından ilham alınarak tamamı özel olarak tasarlanan Kids&Teens koleksiyonunda, 2’si orijinal Disney lisanslı olmak üzere, 10 Çocuk&Genç Odası serisi tüketicinin beğenisine sunuluyor. Çocuklarınıza bu renkli dünyanın kapılarını açmak için Kids&Teens’in özel kampanyasını kaçırmayın, tüm ürünlere KDV İNDİRİMİ ve dilerseniz Bonus Card’a 1 peşin 9 taksit fırsatıyla sahip olun… Çocuklarınıza okul öncesi çok sevecekleri bir hediye verin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.