Kipa Bornova Sinema

İzmir, SİNEMA

 

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kipa (Kitle Pazarlama Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş.), 17 Ağustos 1992 tarihinde 100 ortaklı bir girişim olarak İzmir’de ticaret hayatına başlamıştır. Yerel bir marka olarak başarı ile çalışmalarını sürdüren Kipa, 11 Kasım 2003 tarihinde dünyanın önde gelen perakende devlerinden Tesco ile işbirliği yaparak ‘Tesco Kipa’ adını almıştır. Tesco Kipa her iki tarafın da paylaştığı ‘müşteri odaklı olma’ ilkesi üzerine kurulmuştur.

HAKKIMIZDA
Kipa, özellikle ilk kurulduğu bölge olan İzmir ve çevresinde önemli yerel deneyimler edinmiş, bilgi ve birikimini Tesco ile yaptığı işbirliği sonucunda geliştirerek artırmıştır. Tesco’nun ise başka ülkelerde ortaklık kurma ve bunu başarıyla sürdürme konusundaki deneyimleri ve başarıları kurulan ortaklığa güç katmıştır. Tesco Kipa, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ederek, müşterilerin yaşamlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Tesco Kipa’nın 150’ye yakın mağazası bulunmaktadır. Kipa, Ocak 2011 itibarıyle, 53’ü hipermarket, 90’ı ekspres olmak üzere toplam 143 mağazası, yaklaşık 350 bin metrekare net satış alanı ile, 9 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kipa Bornova AVM
Adres: Ankara Cad. No: 180 35050 Bornova / İzmir
Tel: 0 232 373 33 00

Kipa Mağazası Açılış Kapanış Saatleri: 08:00 – 23:00
Otopark: 800 araç kapasiteli

Bornova Kipa Alışveriş Merkezindeki mağazaların listesi:

* Ariston
* Avea
* Bimeks
* Burger King
* Daily Fresh
* Dry Man
* Elit Bujiteri
* Fun Time
* Go kard
* İdaş
* John’s CafÈ
* Kafkas
* Kestane
* King Pizza
* Lünapark
* Mert Optik
* Philips
* Royal Halı
* Sandwich Stop
* Sisko
* Turkcell
* W.Westing House

Anahtar Kelimeler: bornova kipa servis saatleri, kipa bornova servis saatleri, kipa servis saatleri bornova, bornova kipa kapanış saati, kipa bornova, izmir bornova kipa servis saatleri, kipa bornova avm, bornova kipa, bornova kipa servisleri, bornova kipa avm, izmir bornova kipa açılış saati, bornava kipa, kipa bornova açılış kapanış saati, kipa bornova açılış saati, kipa bornova mağazaları
Kipa Bornova AVM Benzer Haberleri

Kipa Bornova Forum
Kipa Bornova Ring
BORNOVA İtfaiyesi
Yves Rocher İzmir Forum Bornova
AÖF Bornova
İpekyol Bornova
Bornova Bornova Taksi
LCWaikiki Forum Bornova
D&R Forum Bornova
YKM Bornova Park AVM
Yves Rocher İzmir Kipa Balçova
LCWaikiki Park Bornova
Bornova Bornova Yeni Taksi
İşbir Bornova
Dagi Çiğli Kipa
Sarar Park Bornova
Yurtiçi Kargo Bornova Şubeleri

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.